برگزار کردن تحریم ها علیه چین بیش از سین کیانگ با توجه به 250 میلیارد دلار معامله تجاری: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مصاحبه جنجالی با Axios گفت که او تا به حال نه تصویب وزارت خزانه داری تحریم علیه چین حزب کمونیست به عنوان ما در وسط یک قرارداد تجاری به ارزش 250 میلیارد دلار است که او نمی تواند به استطاعت از دست دادن رادیو فردا در گزارش

با توجه به برآورد های ساخته شده توسط سازمان ملل متحد بیش از یک میلیون مسلمان شده اند بازداشت شده در اردوگاه وجود دارد. وزارت امور خارجه را متهم چین از معرض مسلمانان به شکنجه و سوء استفاده است.

چین را رد کرده بدرفتاری و در دفاع از اقدامات خود گفت که آن را در حال اجرا آموزش فنی و حرفه ای برای مبارزه با افراط گرایی اسلامی.

مقامات آمریکایی قبلا به رویترز گفت که از اواخر سال 2018 آنها در نظر گرفته شده بود تحریم ها علیه مقامات چینی بیش از سین کیانگ اما پشت پا با توجه به تجارت و روابط دیپلماتیک.

تحت یک فاز 1 ایران مذاکره در سال 2019 است که در زمان اثر در فوریه چین توافق کردند که برای خرید حداقل 200 $میلیارد دلار اضافی ما. کالا و خدمات بیش از دو سال است.

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون مدعی در یک کتاب جدید که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال رئیس جمهور چین را برای کمک به پیروزی مجدد در طول یک سال 2019 نشست با ساخت های کشاورزی خرید و تهمت نیز تشویق یازدهم به جلو بروید با ایجاد اردوگاه هایی در سین کیانگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن این اتهامات را رد کرده است.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور سابق جان بولتون در کتاب بحث برانگیز نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن “التماس” رئیس جمهور چین شی جینپینگ برای کمک به او برنده 2020 انتخابات آسوشیتد پرس گزارش داد.

او همچنین متهم به تهمت بودن انگیزه های سیاسی منافع در حالی که امنیت ملی تصمیم گیری.

بولتون ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در یک احتیاط جلسه تمدید پشتیبانی یازدهم را سرکوب Uighurs مسلمانان در چین در استان سین کیانگ.

“در باز کردن شام از اوزاکا G-20 جلسه با تنها مترجم حال حاضر یازدهم توضیح داد: به مغلوب ساختن پیشی جستن چرا او اساسا ساختمان اردوگاه های کار اجباری در سین کیانگ” بولتون نوشت.

“با توجه به ما مترجم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یازدهم باید پیش با ساخت این اردوگاه که به نظر او خیلی درست و به جاست. “

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *