‘دل’: بدن از رابرت اف کندی نوه یافت در حالی که پسر جوان هنوز هم از دست رفته

Tبدن او از Maeve کندی تاونسند McKean یافت شده است توسط غواصان پس از او و پسر او رفت از دست رفته در یک فرض قایق رانی تصادف.

McKean که نوه بهداشت ، رابرت اف کندی و 8 ساله و پسر جدعون رفت از دست رفته پنج شنبه بعد از ظهر در حالی که قایقرانی در خلیج چساپیک. آنها تا به حال شده از خود quarantining در یک خانواده خانه در مریلند و تصمیم گرفت برای رسیدن به آب در تلاش برای بازیابی یک توپ بود که لگد به خلیج.

محققان 40 ساله McKean بدن 2.5 مایل دورتر از محل اقامت غرق شده در 25 فوت آب در حدود 5:30 بعدازظهر روز دوشنبه. حمل و نقل هوایی و زیر آب تصویربرداری تکنولوژی سونار مورد استفاده قرار گرفت برای کشف باقی مانده است. مقامات گفت: جستجو برای Gideon ادامه خواهد داد اگر چه آن اعلام شد در روز یکشنبه که هر دوی آنها مرده فرض.

McKean است همچنین دختر سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند. شوهرش دیوید McKean, دقیق, از دست دادن خود را در طولانی Facebook ارسال در روز جمعه. او در توصیف خود به عنوان “جادویی” با “انرژی بی پایان است که او را به سمت ابداع بازی برای کودکان ما در پروژه دیگری در محل کار و یا در جامعه ما و گذراندن وقت با دوستان ما.”

“او درخشان ترین نور من تا کنون شناخته شده,” او گفت: قبل از توصیف پسر خود را به عنوان “فوق العاده, اجتماعی, ورزشی و شجاع است.”

“این غیر ممکن است به طور خلاصه گیدئون در اینجا. من دل به حتی باید سعی کنید آن را” McKean نوشت. “من استفاده می شود به تعجب در او به عنوان یک کودک نو پا و نگران است که او بیش از حد کامل وجود داشته باشد در این جهان است. به نظر من در حال حاضر که او بود.”

گارد ساحلی گفت: وجود 30 مایل در ساعت بادها و امواج 2 تا 3 فوت ارتفاع در مورد زمان دو رفت و گم شده است. Maeve کندی تاونسند McKean شد مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون جهانی بهداشت ابتکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de