رئیس جمهور Hearst Magazines استعفا داد و مدت کوتاهی پس از انتشار گزارش جزئیات اتهامات نامناسب محل کار رفتار است.

هرست ارشد اجرایی استیون شوارتز ایمیل فرستاده شده کارکنان در روز پنج شنبه می گویند که او و شرکت رئیس جمهور تروی جوان موضوع مواد منفجره گزارش, توافق این بود که در “بهترین بهره را از همه ما” برای جوان به استعفا “بلافاصله موثر” از نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش شده است.

جوان متهم شده بود از آزار و اذیت و قلدری های متعدد زنان است. ادعا حوادث تاریخ بازگشت به قبل از سال 2018 زمانی که او پیشنهاد شد از رئیس رسانه های دیجیتال به رئیس جمهور با وجود چهار گزارش جوان برای رفتار نامناسب به بخش منابع انسانی یا به مدیران ارشد.

در یک نمونه جوان متهم شده بود از ارسال پورنوگرافی به یک سطح بالا هرست ویرایشگر. کارکنان همچنین گفت که او ساخته شده هرزه اظهارات در مورد اسباب بازی های جنسی که فرستاده شده بود به دفتر.

در روز پنج شنبه قبل از استعفا جوان با ارسال یک ایمیل عذرخواهی برای کارکنان بلکه ادعا اولیه نیویورک تایمز در این گزارش در مورد اتهام سوء رفتار بود و ارائه اطلاعات نادرست از “فرهنگ است که ما ساخته شده است در Hearst Magazines.”

او گفت که او “عمیقا بازتاب آنچه که من می توانند یاد بگیرند که از این لحظه” و او را “متعهد به کار من نیاز به انجام این کار در اینجا.” او افزود: “من تشخیص می دهم که این حوادث ذکر شده در مقاله نیویورک تایمز به خصوص توهین آمیز به زنان و من می خواهم به روشنی آنها را نمایندگی نمی کند که من به عنوان یک فرد و نه آنها منعکس کننده برخی از مهم ترین روابط در زندگی من است.”

هرست صاحب بسیاری از مجله برندها از جمله هارپر بازار, Marie Claire و جهان وطنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de