سالم سازی سطح در سد ترک ماهاراشترا تانکر آب لابی نگران

سدها در ماهاراشترا در حال حاضر 57 درصد ذخیره آب در مقایسه با 30 درصد این زمان در سال گذشته است. تنها 15 تانکر در حال پیمودن دولت نسبت به 2,435 سال گذشته است. در فوریه 2019 بیش از 6500 روستا و hamlets در ماهاراشترا وابسته به تانکر آب در مقابل فقط 10 روستا در ماه گذشته.

در حالی که این خبر خوبی برای کشاورزان و دیگر شهروندان صرفه جویی در آب تانکر هزینه های سطح ذخیره سازی در سدها را ترک کرده اند تانکر آب لابی.

در مقابل فقط 6 درصد ذخیره آب در مارس 2019 خشکسالی مستعد Marathwada منطقه در حال حاضر 50 درصد ذخیره سازی در آن 964 سدها. سدهای بزرگ در منطقه را 62 درصد ذخیره آب نسبت به 3 درصد در سال گذشته است. این Jayakwadi سد در پیتهن این تاسیسات از Aurangabad منطقه خالی بود سال گذشته این بار; امروز آن را تا 73 درصد آب ذخیره سازی.

در ناگپور و امراواتی بخش در Vidarbha مناطق 55 و 50 درصد ذخیره آب بود. سدهای بزرگ در امراواتی تقسیم کرده اند 58 درصد آب در مقایسه با 27 درصد در سال گذشته در حالی که ناگپور سدها را 59 درصد ( 14 درصد در سال گذشته).

بسیاری از بخش های دولت شاهد سنگین بارندگی در اکتبر آسیب رساندن به kharif محصول است. اما آنها کمک کرد افزایش سطح آب در سدها. انتظار این است که این کمک به دولت است آبیاری و سایر موارد مورد نیاز تا موسمی.

دولت تانکر کسب و کار است که رونق بیش از چند دهه گذشته به خصوص در خشکسالی در مناطق مستعد در حال حاضر به وقفه. در شهرستان اورنگبد خصوصی تانکر آب با ظرفیت 2000 لیتر هزینه ₹500-700. در مناطق روستایی از 5000 لیتر هزینه های ₹2,000. به اتهام ضرب در روستاهای دور افتاده.

“تانکر آب شکوفایی کسب و کار و اکثر تانکر آب صاحبان وابستگی سیاسی یا سیاستمداران خود را به آب تانکر کسب و کار. این چند کرور کسب و کار با چندین ریسک درگیر” اعتراف یک مقام دولتی.

تانکر لابی است اما امیدوار است که از آن خواهد شد قادر به رسیدن به حداقل 50 درصد از کسب و کار هدف این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im