سالم می تواند خوشمزه! چه شده است بهترین تغذیه برای کودکان?

پدر و مادر اولین مسئولیت در پرورش عادات خوب غذا خوردن است که به راه رفتن صحبت کنید.

توسط Mc Hammer Chaitanya

تا کنون فکر که چرا آن را بسیار دشوار است برای متقاعد کردن یک کمی شما را به خوردن یک کاسه میوه ها و یا سبزیجات ؟ آنها را در یک بسته چیپس و آنها بلعیدن آن را در عرض چند دقیقه در حالی که یک بشقاب از غذای تازه و نیاز به برخی از بیت از فشار و آزار دهنده. به عنوان گفت: “عادات قدیمی سخت مرگ’, عادات غذایی یا یک روال است که یک کودک پرورش می تواند به بزرگسالی است. بنابراین این مهم است برای کودکان به منظور توسعه غنی از مواد مغذی عادات غذا خوردن درست را از سن بسیار جوان است.

اخبار مرتبط

فوری سوال بعدی که مطرح می شود این است که چگونه کودکان توسعه عادات غذا خوردن? به عنوان پدر و مادر چگونه می تواند شما نقش مهمی در این کار ؟ آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال است که کودکان یاد بگیرند از آنچه آنها مشاهده شنیدن و تجربه است. پدر و مادر اولین مسئولیت در پرورش عادات خوب غذا خوردن است که به راه رفتن صحبت کنید. یک تغذیه سالم مدل نقش برای یک کمی خود را. اگر شما می خواهید بچه خود را به خوردن کلم بروکلی, مطمئن شوید که شما در حال غذا خوردن آنها را بیش از حد. اگر شما آنها را می خواهید برای جلوگیری از خوردن چیپس, مطمئن شوید که شما آنها را می کنید و یا آن را با چیزی عوض مغذی و به همان اندازه خوشمزه است. اجازه دهید صادقانه در اینجا و قبول است که کودکان اهمیتی نمی دهند که آیا چیزی سالم است یا نه. آنها را به خوردن مواد غذایی که خوشمزه ممکن است رنگارنگ و یا بسته بندی شده در یک بازی هیجان انگیز به شیوه ای. به عنوان یک پدر و مادر شما را به آن گام اضافی برای اطمینان حاصل شود که مواد غذایی سالم می تواند خوشمزه و رنگارنگ و هیجان انگیز است.

نگرانی اصلی برای بسیاری از والدین حول محور آشغال تنقلات که کودکان مصرف در بین وعده های غذایی. طبق یک مطالعه انجام شده توسط مرکز علوم و محیط زیست در سال 2016 93 درصد از کودکان بین گروه سنی 9-17 خوردن بسته بندی مواد غذایی. این مطالعه همچنین نشان داد که 56 درصد از کودکان مصرف بسته بندی محصولات شیرین مانند شکلات و بستنی بیش از دو بار در هفته و 53 درصد مصرف بسته بندی مواد غذایی شور مانند چیپس. کودکان امروز تا پایان مصرف تنقلات است که مناسب برای سن خود و در مقادیر است که ایده آل برای یک میان وعده است. بدون شک وجود دارد که همه والدین می خواهند فرزندان خود را به خوردن مواد غذایی سالم است. با زندگی پر مشغله و افزایش دو برابر خانوارهای با درآمد آن را دشوار برای پدر و مادر برای اطمینان از متعادل وعده های غذایی و میان وعده های سالم در هر زمان. این است که سالم و تغذیه غنی تنقلات می تواند کمک به کاهش بار بر روی پدر و مادر است.

خرید تنقلات برای کودکان? دو اشاره گر مهم!

پدر و مادر به نگه داشتن دو کلید چیزهایی که در ذهن در حالی که خرید تنقلات برای کودکان

  • سن مناسب بسته بندی مواد غذایی: یک توقف سریع در سوپر مارکت می تواند در نتیجه یک تعداد از میان وعده های بسته که عمدتا ناسالم. بیشتر از این به طور معمول به معنای grownups بسیار فرآوری شده حاوی سطوح بالایی از نمک و قند است. کودکان در حال رشد مختلف تغذیه مورد نیاز است. تمام بسته بندی تنقلات بد نیست یا ناسالم. انتخاب تنقلات است که مناسب برای سن خود ساخته شده با مواد طبیعی حاوی سطح مطلوب قند و نمک. در کوتاه, مطمئن شوید که شما همه چیز را درک است که نوشته شده بر روی برچسب مواد غذایی.
  • مقدار میان وعده: میان وعده هرگز نباید جایگزین یک وعده غذایی. بنابراین مقدار یک میان وعده باید به گونه ای باشد که آن را می دهد آنها را به مواد مغذی مورد نیاز در بین وعده های غذایی.

این مایه تاسف است که ما باید به طبقه بندی مواد غذایی ما به عنوان سالم و ناسالم. رژیم غذایی سالم باید داده شود. مواد غذایی که کم تغذیه نه تنها اثرات جسمی کودکان, اما آن را ذهنی نیز هست. کودکان توسعه طعم و تنظیمات اولیه ، معرفی آنها را به سبزیجات و میوه ها و وعده های غذایی متعادل از سمت راست شروع. هرگز نیروی آنها و یا آنها را مجازات برای عدم تمایل به غذا خوردن. بازی طولانی مدت بازی به آرامی و به طور پیوسته آنها را به شما معرفی مواد غذایی سالم در یک راه سرگرم کننده است. اگر شما می خواهید کودک خود را به مواد غذایی سالم و مطمئن شوید که شما در حال غذا خوردن سالم بیش از حد.

این مقاله نویس مدیر عامل و موسس Timios. گلزنی خود نویسنده.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *