Healthians خانه-بهداشت و درمان آزمون دهنده اعلام کرده است Covid-19 خط تلفن برای کسانی که می خواهند برای تست. خدمات گسترده به مردم در بمبئی و دهلی شورای ملی مقاومت. این شرکت را نیز فراموش خانه جمع آوری نمونه برای شهروندان ارشد در این مناطق, به عنوان در هر شرکت رسمی انتشار.

Healthians ذکر است که پس از دریافت درخواست فرد هدایت می شود و در مراحل بعد از آن که شامل تهیه و آپلود تجویز پزشک و جزئیات دیگر به عنوان مجموعه ای از دستورالعمل ها. تست رایگان خواهد بود فقط برای شهروندان تحت پوشش Aayushman و کسانی که در زیر خط فقر رده.

این می آید پس از دادگاه عالی روز دوشنبه خود را اصلاح مارس 8 که خواست خصوصی آزمایشگاه برای انجام رایگان Covid-19 انجام شد. دیوان عالی کشور گفت: از مزایای در دسترس خواهد بود تنها به “از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش” که تحت پوشش یک طرح به دولت مانند Ayushman بهارات طبق گزارش های رسانه ها.

بهداشت و درمان شرکت اعلام کرد که Covid-19 آزمون هزینه ₹4500 و نتایج در دسترس هستند در عرض 48 ساعت.

دیپاک Sahni, موسس و مدیر عامل شرکت Healthians گفت: “ما راه اندازی کرده اند اختصاص داده شده کمک به و صفحه وب را برای انجام بدون درز رزرو و کار با چند آزمایشگاه همکاران قادر به ارائه به آزمون به مردم بیشتر و بیشتر. ما همچنین در حال کار بر تسهیل فرآیند و راه اندازی درایو-از طریق مجموعه در بسیاری از شهرستانها.”

در حال حاضر بهداشت و درمان شرکت اپراتور از سه Gurgaon Covid درایو. کاربران همچنین می توانید ببینید www.healthians.com/covid-19 برای کسب اطلاعات در Covid-19 و کتاب تست.

Healthians, COVID-19, کروناویروس, دهلی, بمبئی, تست, هند, مستند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی