وزارت بهداشت می پرسد متحده برای تشکیل تیم های واکنش سریع برای جلوگیری از جامعه انتقال

Insurance Regulator Irdai advises to insurance companies Design policy to cover coronavirus treatmentهمانطور که در حال حاضر تعداد تایید COVID-19 نفر در این کشور می ایستد در 29 از جمله 16, ایتالیایی, گردشگران است.

در پی 29 مثبت رمان coronavirus موارد گزارش شده در هند, اتحادیه وزارت بهداشت در روز پنجشنبه خواسته متحده برای تشکیل تیم های واکنش سریع در منطقه بلوک و ایجاد سطوح بیان موارد جامعه از انتقال مشاهده شده است. همانطور که در حال حاضر تعداد تایید COVID-19 نفر در این کشور می ایستد در 29 از جمله 16, ایتالیایی, گردشگران است.

این رقم شامل سه مورد در کشور از کرالا در ماه گذشته. سه بیماران پس از بهبود. غربالگری تمام اتباع خارجی بوده و موظف است پس از 4 مارس آغاز شده و در بسیاری از فرودگاه ها از شنبه شب.

اخبار مرتبط

این روند باید ثبات شنبه با کارکنان اضافی ارائه شده توسط ایالات متحده وزارت در بیانیه ای گفت. “از آنجا که در علاوه بر این به COVID 19 مورد مربوط به سفر برخی از موارد از جامعه انتقال نیز مشاهده شده است و تصمیم به شامل منطقه جمع و ایالات متحده خواسته شده است برای تشکیل تیم های واکنش سریع به منطقه بلوک و ایجاد سطوح” وزارت گفت.

در مجموع 3,542 نمونه فرستاده شده اند برای تست که 29 یافت شده مثبت برای COVID-19 تا حال حاضر. تست 92 نمونه است که در فرایند و 23 نمونه هستند که مورد تأئید بیانیه ای گفت:. بخش خصوصی را نیز درگیر می شود COVID-19 مدیریت.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan را برگزاری یک جلسه با شرکای کلیدی در شب. چهارده ایتالیایی ها که تست مثبت برای coronavirus شدند و در قرنطینه یک ITBP تسهیلات در Chhawla شده اند معطوف به Medanta بیمارستان در Gurgaon.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de