منزد را رهبر نظامی گفت کشور او آماده است برای حمله به هر دو ایالات متحده و اسرائیل اگر هر دو باعث می شود “کوچکترین خطا.”

سر از سپاه مسلح ، ژنرال حسین سلامی این اظهارات را روز پنج شنبه در مراسمی به مناسبت 40 روز پس از ایالات متحده در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که در سابق ایران فرمانده نظامی قاسم سلیمانی.

“اگر شما کوچکترین خطای ما خواهد رسید هر دو از شما” سلامی گفت: با توجه به انتخاب.

سلیمانی 62 کشته شد همراه با ایران حمایت نیروهای شبه نظامی عراق فرمانده ابو مهدی Muhandis در اوایل ژانویه جرقه یک تنش تنش بین دو کشور به اوج خود رسید که در ایران شلیک موشک های بالستیک در عراق پایگاه های نظامی مسکن نیروهای ایالات متحده. سلیمانی شناخته شده بود برای هماهنگی با تروریست و گروههای شبه نظامی در سراسر خاورمیانه و مسئول مرگ و میر بیش از 600 سربازان آمریکایی در طول جنگ عراق.

“بزدل و ترسو, ترور فرمانده سلیمانی و ابو مهدی Muhandis توسط آمریکایی ها منجر به آزادی بیت المقدس به لطف خدا” نظامی ایران سخنگوی رمضان شریف گفت.

این اظهارات آمده همان هفته که محسن رضایی پیشرو سیاستمدار ایران و مشاور رهبر آیت الله علی خامنه ای گفت که ایران به دنبال بهانه ای برای حمله به اسرائیل است.

“ما می خواهیم راز تل آویو به زمین برای اطمینان حاصل کنید. ما شده اند به دنبال چنین بهانه ای از” رضایی گفت. “اگر آنها چیزی است که ما می توانید استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای حمله به اسرائیل است.”

با وجود شعارهای آتشین سابق ژنرال دیوید پترائوس گفت: در ماه گذشته که ایران و لبنان متحد حزب الله بعید به خطر جرقه یک جنگ با اسرائیل به دلیل نیروی بیش از حد است که ایران روبرو می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su