‘او نیاز به استعفا’: AOC انتقاد شدید سناتور جمهوریخواه به اتهام تجارت خودی

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در زمان هدف در بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن پس از او متهم از فروش رو به بالا از 1.6 میلیون دلار در شخصی سهام بر اساس اطلاعات در داخل او از پست خود در کمیته اطلاعات مجلس سنا.

“اینتل به عنوان رئیس @SenatorBurr رو خصوصی جلسات در مورد کوروناویروس هفته پیش. با مته سوراخ کردن می دانستند چقدر بد خواهد بود. او گفت: حقیقت به خود ثروتمند اهدا کنندگان در حالی که اطمینان که ما خوب بود” نیویورک از حزب دموکرات توییتی در روز پنج شنبه. “پس از آن او به فروش می رسد $1.6 میلیون نفر در سهام قبل از سقوط. او نیاز به استعفا.”

Marketplace منتشر شده یک گزارش آمریکایی که به اتهام بورر فروش بین تقریبا 600.000 $و $1.6 میلیون در شخصی سهام در ماه فوریه است. فروش آف آمد و در همین دوره است که او روزانه جلسات در coronavirus از کمیته اطلاعات مجلس سنا که او منجر می شود.

از آنجا که فروش سهام در بازار دارای چهار نزدیک به 30 درصد بیش از نگرانی در مورد شیوع کروناویروس.

NPR نیز فرار یک گزارش در روز پنج شنبه که متهم با مته سوراخ کردن گفتن خوبی متصل ترکیبات مورد پتانسیل بازار سقوط در حالی که اطمینان عمومی همه چیز تحت کنترل است.

با مته سوراخ کردن را رد کرده بعد اتهام گفت: داستان تحریف آنچه اتفاق افتاده بود و “تلخیص سبک ضربه قطعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>