‘او می دانست که جورج فلوید بود’: وکیل خانواده می خواهد اتهامات به روز رسانی به قتل درجه اول

وکیل برای جورج فلوید خانواده استدلال افسر پلیس که kneeled در غیر مسلح را گردن برای بیش از هشت دقیقه باید به اتهام قتل درجه اول.

مینه سوتا افسر درک چوین با اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس پس از تصویری از فلوید بازداشت موجب ناآرامی در سراسر کشور است. شکایت کیفری با استناد به یک کالبد شکافی گفت: فلوید نمی میرند از اختناق اما اساسی شرایط بهداشتی از جمله بیماری های قلبی و فشار خون بالا.

اما بنیامین Crump این فلوید, وکیل خانواده, استدلال فلوید مرگ پیش برنامه ریزی شده بود چرا که از چه زمانی این افسر خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن.

“ما فکر می کنیم که او قصد بر نه یک دقیقه ای, دو دقیقه ای اما بیش از هشت ساعت تقریبا نه دقیقه او را نگه داشته زانو در گردن بود که التماس و تمنا برای نفس” Crump گفت: CBS چهره این کشور در روز یکشنبه.

“ما در حال حاضر صدا از پلیس bodycam و ما می شنویم که در آن یک افسر می گوید:” او نمی باید یک پالس. شاید ما باید به نوبه خود او را در کنار او.’ اما در عین حال افسر چوین می گوید: “ما قصد داریم به نگه داشتن او را در این موقعیت است.’ که قصد مارگارت” او گفت:. “همچنین این واقعیت است که افسر چوین نگه داشته زانو خود را بر روی گردن خود را برای تقریبا سه دقیقه پس از او بیهوش بود. ما درک نمی کنند که چگونه است که نه قتل عمد.”

Crump اضافه شده است که این جفت ارز کار می کرد در همان نوار در یک نقطه زمانی که “چوین بود که خارج از وظیفه افسر پلیس در حالی که جورج فلوید بود که یک گارد امنیتی. به طوری که آنها تا به حال به با هم تداخل دارند.”

“و به طوری که در حال رفتن به جنبه های جالب توجه به این مورد و امیدوارم ارتقاء این اتهامات به قتل درجه اول به دلیل اعتقاد ما بر این او می دانست که جورج فلوید بود,” او گفت:.

فلوید برخورد با پلیس در روز دوشنبه آغاز شد و با یک گزارش از تقلبی $20 bill که او گفته و سعی کردم به استفاده از برای خرید سیگار. در یک ویدئو از این حادثه فلوید است که دوخته شده به زمین و بارها و بارها گفتن چوین او نمی تواند نفس بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>