‘او به طور موثر گمراه’: Tucker Carlson scolds Fauci برای dodging سوال در مورد کوروناویروس منبع

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson سرزنش Dr. Anthony Fauci برای آنچه که او به عنوان سلامت رسمی را dodging یک سوال در مورد گزارش coronavirus ایجاد شده در آزمایشگاه.

در اوایل این هفته اعلام شد ارتش ایالات متحده و جامعه اطلاعاتی در حال بررسی امکان coronavirus بود ناخواسته منتشر شده از یک ووهان آزمایشگاهی به جای منشاء آن در بازار عنوان شده است به طور گسترده ای این باورند.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی خواسته شده بود در مورد این نظریه در طول روز جمعه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید است. او توضیح داد که یک گروه از virologists مطالعه ویروس و نتیجه توالی تکامل آن تعیین می شود آن را “کاملا سازگار” با “پرش از یک گونه از حیوانات به انسان است.”

کارلسون ناراضی Fauci پاسخ به این سوال آن را به نام “نوع شگفت انگیز ارز.”

“اولین چیزی که شما متوجه است که آن را نمی کند در پاسخ به این سوال که پرسید:” کارلسون اضافه شده است. “سوال این است که نمی شد آن را مهندسی ژنتیک?’ سوال این است: “آیا آن را به نحوی از آزمایشگاه?’ و او جواب نداد که. به جای او به طور موثر گمراه. روشن نیست که چرا او که.”

سازمان بهداشت جهانی به این نتیجه رسیدند COVID-19 ویروس برای اولین بار ظاهر شد در ووهان در پایان 2019 و یک گزارش تحقیقی در فوریه یافت “اوایل موارد شناسایی شده در ووهان بر این باور هستند که باید به دست آورد و عفونت از یک زئونوز منبع” در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی. اما وجود دارند سوال در مورد دقت در گزارش و ادعا می کند که این می تواند ایجاد شده در یک آزمایشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im