این استودیو که تولید فیلم کره جنوبی انگل لعنتی جمهور تهمت برای انتقاد از آکادمی برای اعطای یک بین المللی فیلم به عنوان “بهترین تصویر.”

انگل ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین فیلم خارجی را به نفع خود آرزو اسکار برای بهترین فیلم در جوایز اسکار در اوایل این ماه. در طول مبارزات انتخاباتی, تجمع در روز پنج شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن سوال چرا آکادمی به این جایزه به یک فیلم خارجی.

“چقدر بد شد جوایز اسکار امسال, آیا شما آن را ببینید؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته به عنوان جمعیت هو. “و برنده یک فیلم از کره جنوبی چه جهنم بود که همه چیز در مورد. ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی با تجارت است. در بالای آن, آنها, بهترین فیلم سال است. آن را خوب است ؟ من نمی دانم.”

او ادامه داد: “من به دنبال مانند — بیایید بر باد رفته. ما می توانیم بر باد رفته عقب ، بلوار غروب آفتاب? بسیاری از فیلم های بزرگ. برنده از کره جنوبی. من فکر کردم آن را به بهترین فیلم خارجی بهترین فیلم خارجی. آیا تا کنون این اتفاق می افتد قبل از؟”

مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان ویروسی رفت نئون, استودیو که تولید انگلگفت: آن را “قابل درک” است که این رئیس جمهور را دوست ندارد زیرنویس فیلم کره جنوبی و اضافه میکند: “او نمی تواند به عنوان خوانده شده.”

بر باد رفته برنده بهترین تصویر اسکار در مراسم اهدای جوایز اسکار در سال 1940. بلوار غروب آفتاب بود نامزد دریافت جایزه برای بهترین عکس در سال 1951 اما از دست این جایزه به همه چیز درباره ایو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی