HCL با تکنولوژی کارمند در Noida تست مثبت برای Covid-19

این شرکت HCL Technologies در روز پنج شنبه گفت: یک کارمند از آن نویدا دفتر دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. کارمند در حال حاضر در انزوا ward, این شرکت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که همه تجویز پروتکل sanitisation و تماس با ردیابی انجام شده است.

“متاسفانه یک کارمند از ما نویدا شده است آزمایش مثبت برای رمان Coronavirus در حالی که او در انزوا پس از بازگشت از مسافرت های بین المللی و از این رو دفتر ما این است که پس از تمام دولت و هیت مشاوره پروتکل” HCL Tech گفت. “کارمند در حال حاضر در انزوا بخش و تمام اقدامات در نظر گرفته شده برای ارائه بهترین مراقبت های پزشکی برای او و حمایت از خانواده” به آن اضافه شده است.

این شرکت گفته است که به طور مداوم نظارت بر همه منابع اطلاعاتی از جمله کسانی که هشدار مطابق با همه دولت های مشاوره در سطح جهان و برقرار کردن یک سری از اقدامات برای کمک به کارکنان مراقبت بهتر از خود و خانواده خود و کمک به جلوگیری از گسترش این Covid-19 ویروس.

“همه کارکنان دیگر هستند و در سلامت خوب است و در حال نظارت به طور مداوم. ما استناد ما COVID-19 طرح احتمالی در تمام مناطق جغرافیایی است که با هدف به حداکثر رساندن کار از خانه به کمک های اجتماعی فاصله و همچنین صادر مشاوره سفر در سراسر شرکت و در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی و تعلیق همه غیر ضروری سفر تا اطلاع ثانوی. ما به تازگی راه اندازی جهانی خط تلفن برای Covid-19 فراهم می کند 24X7 پشتیبانی به کارکنان” این شرکت اعلام کرد.

تصریح می کند که کارکنان و مشتری سلامت اولویت برای شرکت HCL فناوری گفت: به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در سطح جهان است به طور مداوم نظارت بر وضعیت و در نظر گرفتن همه ممکن است اقدامات پیشگیرانه برای رفاه و ایمنی کارکنان و خانواده های آنان است.

“ما درک می کنیم که کلیدی برای مبارزه با این ویروس این است که نیاز به آگاهی اکشن که در آن لازم است و مهار. ما از صمیم آرزوها و نماز به همه خانواده های کسانی که تحت تاثیر شیوع این بیماری همه گیر” در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>