مبهم و مه آلود لنز

International film festivals like Cannes, Toronto, Venice, Berlin and Busan have been the ideal platforms for independent productions from India to gain the much-needed visibility and recognition they lack back home. جشنواره بین المللی فیلم مانند جشنواره کن و تورنتو و ونیز و برلین بوسان بوده است ایده آل سیستم عامل برای محصولات مستقل از هند برای به دست آوردن مقدار مورد نیاز دید و به رسمیت شناختن آنها عدم بازگشت به خانه.

Leena Manimekalai در کلمبیا شهرستان کرتگنا حضور در آمریکای لاتین قدیمی ترین جشنواره فیلم در اوایل ماه گذشته زمانی که Coronovirus شیوع مجبور به لغو این رویداد میدوی. تامیل کارگردان فیلم جدید Maadathy شد رسمی ورود در Cartagena de Indias جشنواره بین المللی فیلم, که در یک نقطه عطفی 60 ویرایش در این سال است. “این یک سفر دشوار به هند می گوید:” Manimekalai که انتخاب را به خود قرنطینه در خانه اش در چنای پس از بازگشت در 19 مارس ،

Manimekalai شاعر و فیلمساز شناخته شده برای او فعالیت های اجتماعی و فیلم در مورد طبقه و جنسیت و عدالت ممکن است رفتن در هر نقطه ، بنابراین باید در فیلم و کسانی که از بسیاری از فیلمسازان همکار از هند است. جهانی بهداشت اورژانس منجر به تعویق افتادن بسیاری از جشنواره بین المللی فیلم ترک های آینده برای فیلم است که هر کدام تکمیل شده در گذشته و یا آماده برای ورود به جشنواره بین المللی مدار این سال است.

اخبار مرتبط

“فیلم من بود رفتن به نسخه دوم کلمبو جشنواره بین المللی فیلم زنان برنامه ریزی شده برای ماه مارس 15-22 پس از کارتاهنا. این کلمبو جشنواره حتی نمی را خاموش می گوید:” Manimekalai که دعوت از بسیاری از جشنواره های بین المللی در آمریکا و اروپا و استرالیا. Maadathy که تا به حال خود را برتر جهان در جشنواره بوسان اکتبر گذشته انتخاب شده و برای چندین جشنواره از جمله تولوز, هندی, جشنواره فیلم در فرانسه (مارس 22-26). “من به دنبال یک داخلی پس از انتشار این جشنواره اجرای,” او اضافه می کند. Maadathy یک سوزش کیفرخواست از مردسالاری و سیستم طبقه می گوید داستان از یک دختر جوان از Dalit جامعه در نظر گرفته شود ‘unseeable’, جاودانه شده به عنوان محلی الوهیت.

آینده نامشخص

جشنواره بین المللی فیلم مانند جشنواره کن و تورنتو و ونیز و برلین بوسان بوده است ایده آل سیستم عامل برای محصولات مستقل از هند برای به دست آوردن مقدار مورد نیاز دید و به رسمیت شناختن آنها عدم بازگشت به خانه. “شرکت در جشنواره های بین المللی مهم است برای فیلمسازان مستقل در کشور ما می گوید:” Bauddhayan Mukherji که فیلم جدید پروژه مجموعه در Sunderbans انتخاب شد و در اوایل ماه مارس توسط ” جشنواره کن به عنوان بخشی از آن Cinefondation-l’atelier بخش این سال است.

“جشنواره کن است که بخش بزرگی از ما سینمایی سفر. اگر جشنواره کن اتفاق نمی افتد این پروژه می شود تحت فشار قرار دادند پایین می گوید:” Mukherji شناخته شده برای Teenkahon (2014) و ویولن بازیکن (2016). در جشنواره کن, جشنواره, به جای برنامه ریزی شده در مارس 12-23 است به تعویق افتاد این رویداد به اواخر ماه ژوئن-اوایل ماه جولای. “جشنواره كن مقامات به شدت حمایت شده است. آنها شده اند با ارسال ایمیل درخواست من به صبر و اقامت قرار داده است.”

Mukherji را از ویژگی های فیلم پروژه Marichjhapi که revisits قتل بنگلادش پناهندگان در Marichjhapi جزیره در Sunderbans در سال 1979 نیاز به جشنواره کن حضور برای پیدا کردن یک اروپایی شرکت تولید کننده. این Cinefondation-l’atelier بخش که 15 پروژه فیلم در این سال کمک می کند تا فیلمسازان و تهیه کنندگان پیدا کردن شرکای بالقوه از طریق جلسات و شبکه های جلسات در طول جشنواره. “من خوشبین هستم که در این جشنواره اتفاق خواهد افتاد در این سال می گوید:” Mukherji. “این بسیار مهم است برای پروژه ما است.”

پروژه های ناتمام

نه همه سهام Mukherji خوش بینی. “ما سر به اسناد تورنتو (30 آوریل-مارس 10) و Sheffield Doc متحرک در انگلستان (ژوئن 4-9) و به دنبال آن دیگر کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی جشنواره می گوید:” Sona Mohapatra خواننده و تهیه کننده فیلم مستند Shut Up, سونا, داستان های او غیر قابل انعطاف نبرد برای آزادی بیان و خلاقیت در یک مردسالار صنعت موسیقی. “ما صرف بیش از سه سال از ساخت این فیلم با بودجه شخصی. جشنواره سفر آینده به یک وقفه بین المللی ما بعد از اکران در جشنواره روتردام و نوردیک برتر در گوتنبورگ سوئد یک واقعیت است من مقابله با عمل گرایی” می افزاید: Mohapatra که ارائه یک هنرمند fightback در برابر puritanism و زن ستیزی در فیلم است.

بر اساس بمبئی-فیلمساز و هنرمند Payal Kapadia شده است به دنبال به جلو به تبادل او اولین فیلم سینمایی پروژه همه ما تصور کنید که نور در جشنواره کن جشنواره Cinefondation زمانی که اخبار این جشنواره به تعویق افتادن آمد. “من در میان تکمیل پیش نویس نهایی فیلم, به طوری که من می تواند آماده برای جشنواره کن می گوید:” Kapadia که فیلم کوتاه بعد از ظهر ابری شد اولین ویدئو از فیلم و تلویزیون موسسه هند انتخاب شده برای جشنواره کن در سال 2017. “عنوان فیلم سینمایی است که یک تولید مشترک بین هند و فرانسه من تولید و من مشتاق بودند دوباره به هم متصل با پتانسیل شرکت-تولید و سرمایه داران در جشنواره کن به تامین منابع مالی برای تولید” می افزاید: Kapadia. همه ما تصور به عنوان نور اولین بار است که هند پروژه به انتخاب Cinefondation کن اقامت (2019-20) در پاریس.

آرون Karthick که کارگردانی این فیلم مستقل نصیر است که در Coimbatore را با حضور مدیران جدید/فیلم جدید جشنواره (برنامه ریزی شده در مارس 25-5 آوریل) در نیویورک و موزه هنر مدرن در اوایل این ماه. “MoMA ارسال نامه ای رسمی گفت: این جشنواره شده بود به تعویق افتاد و می گوید:” Karthick بود که در جشنواره روتردام در اواخر ماه ژانویه به اکران این فیلم است. بسیاری از فیلمسازان مستقل احساس عدم اطمینان بیش از جشنواره در سال جاری برخورد یک ضربه بزرگ. “ما فیلمسازان مستقل شده اند در قرنطینه برای مدت طولانی بدون هیچ گونه حمایت از دولت یا صنعت می گوید:” Pushpendra سینگ که فیلم جدید لیلا Aur Satt Geet برای اولین بار در جشنواره برلین در ماه فوریه است.

Faizal خان یک مترجم آزاد

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im