‘دیده می شود که تجزیه و تحلیل’: مشاور امنیت ملی در تضاد گزارش در روسیه کمک تهمت انتخاب مجدد

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین مورد مناقشه گزارش مقامات امنیتی هشدار قانونگذاران مجلس از تلاش روسیه برای دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری به نفع رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

جزئیات بیشتر از یک مرموز جلسه با توجه به خانه کمیته اطلاعات به بیرون درز این هفته وی از سوی مامورین که قانونگذاران گفته شد که “روسیه به دخالت در سال 2020 کمپین سعی کنید به رئيس جمهور تهمت رای.” اوبراین گفت که او را ندیده است هیچ گزارش های اطلاعاتی همخوانی این ادعا در طول یک شنبه در مصاحبه با ABC News جورج Stephanopoulos.

“من را دیده اند هر اطلاعاتی که روسیه در حال انجام هر چیزی را به تلاش برای به دست آوردن رئیس جمهور تهمت مجددا انتخاب,” اوبراین گفت: شایعه یک “nonstory.”

“من فکر می کنم این همان داستان قدیمی است که ما قبل از شنیده ام” او گفت:. “پیام ما به روس ها است: اقامت در خارج از ایالات متحده در انتخابات است. ما شده ایم بسیار دشوار در روسیه ما شده است بزرگ در تامین امنیت انتخابات.”

زمانی که فشار بر این که آیا آن است که خود را “مسئولیت” برای رسیدن به پایین از گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت گفت: “شما از پایگاه خود را از مفروضات جورج در نشت آمد که از خانه هوش کمیته شنوایی. من دیده نمی اینتل و من را دیده اند که تجزیه و تحلیل.”

او افزود: “من می خواهم به هر آنچه که تجزیه و تحلیل آنها کردم و من می خواهم به مطمئن شوید که تجزیه و تحلیل جامد است. از آنچه که من شنیده ام این است که فقط آنچه که من دیده ام در مطبوعات آن معنا ندارد. … اما اگر کسی از اینتل جامعه است که چیزی متفاوت من خواهد بود خوشحال به نگاهی به آن. من فقط دیده نشده است.”

اوبراین مصاحبه آمد از گزارش که دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت: قانونگذاران مجلس که روسیه دخالت در انتخابات در تلاش برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور به همراه یکی دیگر از امنیت ملی ایران را رد کرده است به گزارش.

“یکی دیگر از اطلاعات غلط در مبارزات انتخاباتی است که راه اندازی شده توسط دموکرات ها در کنگره گفت که روسیه ترجیح من به هر چیزی دموکرات داوطلبانی که هنوز نتوانسته اند بعد از دو هفته تعداد رای خود را در آیووا” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. “جعل شماره 7!”

گزارش های اضافی شکست این هفته که سناتور. برنی ساندرز گفته شد مقامات آمریکایی که کرملین در تلاش است برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

“اجازه دهید روشن است که روس ها می خواهند به تضعیف دموکراسی آمریکایی با تقسیم ما و بر خلاف جمهور فعلی من بصورتی پایدار و محکم ایستادگی در برابر تلاش های خود را و هر قدرت خارجی است که می خواهد به دخالت در انتخابات” ورمونت سناتور پاسخ داد. “من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور شود. پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>