‘نمی رسید هدف ما’: آلمان, آنگلا مرکل, هشدار کاهش مستند

آنگلا مرکل خواست احتیاط قبل از مصرف یک گام به سهولت آلمان را مهار اقدامات به عنوان به سرعت در حال حرکت خواهد خطر عود به ناپایدار نرخ coronavirus عفونت و نیاز به سقوط بر روی یک مستند سختگیرانه تر.

“ما زیادی دست یافته اند اما ما هنوز درباره ما, هدف,” مرکل گفت: روز دوشنبه پس از دیدار از دولت coronavirus بحران کابینه. “این خواهد بود گریه shame اگر ما نیاز به رول از این است.”

آلمان یکی از اولین کشور در اروپا با احتیاط به احیای فعالیت های کسب و کار پس از یک ماه تعطیلی به عنوان کوچکتر مغازه های خودرو, نمایندگی دوچرخه مغازه ها و فروشگاه های کتاب اجازه داده شد به بازگشایی در روز دوشنبه. اما مراحل آزمایشی نسبت به حالت عادی است و باعث برخی از فشارهای حتی برای مرکل که گفت که تاثیر شل تر اقدامات را شناخته و پس از 14 روز.

در یک بسته-درب جلسه از حزب دموکرات مسیحی در اوایل روز دوشنبه اعظم آلمان به نام از همکاران او به تن کردن صحبت از بازگشایی اقتصاد است. بحث مجالس در مورد شل شدن مستندات تهدید به نابود کردن پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر او گفت: با توجه به یکی از شرکت کنندگان که نمی خواست فاش شود به دلیل بحث خصوصی شد.

کمتر مورد جدید

پس از معرفی سخت اجتماعی فاصله قواعد ماه گذشته صدراعظم آلمان موفق به کسب ستایش دیگران برای او مهاجم تلاش برای رسیدگی به خرید اینترنتی از این ویروس حتی به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا است سقوط به عمیق تر شدن رکود اقتصادی از زمان بحران مالی کمی بیش از یک دهه پیش.

آلمان روزانه coronavirus موارد باید برای دو هفته گذشته به طور مداوم شده است در زیر سطوح اوج در آغاز ماه آوریل زمانی که این کشور گزارش داد بیش از 6000 مورد جدید در روز. وجود دارد 2,018 عفونت در 24 ساعت از طریق پنج شنبه صبح با در نظر گرفتن مجموع به 145,742 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اقامت متمرکز’

با وجود آن سود مرکل احتیاط حاکی از آن خواهد بود یک فرایند آهسته به احیای فعالیت های اقتصادی در چه خواهد بود مهم آزمون در اروپا توانایی بازیابی از بحران است.

در CDU دیدار مرکل ابراز امید است که مردم همچنان به پیروی از قوانین طراحی شده برای محدود کردن تماس بین مردم اما که او شک و تردید در مورد آخرین تحولات. بیش از آخر هفته برلین پلیس تا یک اعتراض احزاب متعدد و پارک ها کامل شد.

به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا به طور آزمایشی بازگشایی مرکل گفت که آلمان به شدت تلاش برای پیگیری عفونت برای منزوی کردن شیوع بیشتر به سرعت. “ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از این واقعیت که در آغاز بسیار از این بیماری همه گیر” گفت: مرکل که به ذکر او abided مهار قوانین این آخر هفته. “من نگرانی من درخواست است که ما را به ماندن متمرکز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net