خواسته احزاب سیاسی در JK به متحد برای بازگرداندن تمام بازداشت شده در زندان های خارج از دانشگاه تهران می گوید: فاروق عبدالله

Farooq Abdullah, NC president, Jammu and Kashmir, Jammu and Kashmir chief minister, latest news on farooq abdullahNC جمهور فاروق عبدالله (یعنی عکس)

NC جمهور فاروق عبدالله روز یکشنبه به دادگاه تجدید نظر به همه رهبران سیاسی در سابق وزارت امور خارجه به طور مشترک درخواست تجدید نظر به مرکز به بازگرداندن همه زندانیان تسلیم در زندان های خارج از قلمرو اتحادیه در “بشردوستانه” زمینه.

در اولین بیانیه بعد از منتشر شده در جمعه 82 ساله رهبر است که در حال حاضر یک Lok سبها عضو گفت: “قبل از اینکه ما اجازه می دهد سیاست تقسیم ما من درخواست تجدید نظر به همه رهبران سیاسی در دولت متحد پشت تماس به اتحادیه های دولت برای بازگرداندن همه زندانیان از جامو و کشمیر از زندان خارج از دولت انتظار خود را آزاد کند.”

اخبار مرتبط

“در حالی که ما می خواهم برای دیدن همه آنها را منتشر شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در انتظار است که آنها باید معطوف به JK. این یک بشردوستانه تقاضا و من امیدوارم که دیگران ملحق خواهد شد من در قرار دادن این تقاضا در مقابل دولت هند” سابق جامو و کشمیر وزیر گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im