هاریانا فراهم می کند بیش از 800 اتوبوس به, Uttar Pradesh به کشتی کارگران مهاجر به روستاهای خود

این هاریانا دولت ارائه بیش از 800 دولت جاده اتوبوس به, Uttar Pradesh به کشتی کارگران مهاجر سرگردان در دهلی نو-Ghaziabad مرز به روستاهای خود در انتخابات گفت: در روز یکشنبه.

تصمیم گرفته شد با توجه به وضعیت فعلی در مرز با تعداد زیادی از کارگران مهاجر مونتاژ در نزدیکی آناند Vihar, اتوبوس, پایانه, Haryana وزیر حمل و نقل Mool Chand شارما گفت PTI از طریق تلفن.

“تا دولت درخواست کرده بود ما را به ارائه نزدیک به 1000 اتوبوس,” او گفت:.

به گفته یک مقام ارشد حمل و نقل بخش 825 هاریانا جاده اتوبوس رسیده Ghaziabad در شب شنبه. از آن به بعد این شده اند در اختیار اوتار پرادش دولت است.

“اتوبوس فرستاده شده اند از کرنال, پنیپت, سونیپات, Rohtak ژججر, Gurugram Faridabad پلول و نوح در این مکان در هاریانا که نزدیک به سرمایه های ملی است,” او گفت:.

اتوبوس ها شده اند sanitised رانندگان و هادی ارائه ماسک و دست sanitisers و سایر اقدامات احتیاطی لازم گرفته شده است.

عصر روز شنبه هرج و مرج و سردرگمی و رم-مانند وضعیت غالب در دهلی نو-Ghaziabad مرز به عنوان صدها نفر از کارگران مهاجر مبارزه در میان خود به دریافت کرسی در تعداد محدودی از اتوبوس به, Uttar Pradesh دولت عمل به کشتی آنها را به کرانههای.

صدها نفر از کارگران مهاجر از Delhi Haryana و حتی پنجاب رسیده آناند Vihar, غازیپو و Ghaziabad را لعل کوان منطقه پس از گرفتن دشوار treks بسیاری کیلومتر با پای پیاده به اتوبوس به مربوطه بومی مکان

تحمیل سراسر کشور coronavirus مستند را ترک کرده است کارگران مهاجر با هیچ وسیله ای برای امرار معاش آنها را وادار به انجام سفرهای طولانی با پای پیاده خود را به پرت و دور افتاده خانه در غیاب هر گونه وسیله حمل و نقل.

دهلی نو و همچنین شهرکهای صنعتی در کشورهای همسایه از هاریانا و پنجاب استخدام هزاران نفر از کارگران از ایالات مانند اوتار پرادش بیهار و بنگال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de