Harvey Weinstein تست مثبت برای coronavirus در زندان: گزارش

خوار فیلم مغول Harvey Weinstein دارای گزارش تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

سابق تهیه کننده فیلم بود و محکوم به 23 سال زندان در مارس 11 بعد از اینکه مجرم درجه اول تجاوز جنسی و سوم-درجه به اتهام تجاوز به عنف در ماه گذشته. Weistein, 68, است که در انزوا در Wende Correctional Facility در نیویورک پس از اینکه یکی از دو زندانی وجود دارد برای تست مثبت برای coronavirus مقامات در زندان گفت: با توجه به نیاگارا روزنامه.

Weinstein سخنگوی Juda Engelmayer اما گفت که تیم او “است و نه چیزی شنیده که هنوز” هنگامی که تماس یکشنبه در خصوص سابق هالیوود تولید کننده را تشخیص.

مقامات بر این باورند Weinstein قرارداد این ویروس در Rikers Island, زندان در شهر نیویورک جایی که او برگزار می شد تا روز چهارشنبه. زندان است و تلاش برای مهار شیوع این بیماری در داخل این تاسیسات که در آن 38 نگهبانان و زندانیان باید آزمایش مثبت برای آن است.

Weinstein محکوم شد به دو دهه در زندان برای تجاوز جنسی و سه سال برای محکومیت تجاوز. او ادامه داد: برای دفاع از خود و پس از او محکوم گفتن این دادگاه که “هزاران نفر از مردان در حال از دست دادن به علت روند. من نگران این کشور است.”

“من کاملا اشتباه است. من فکر می کنم مردان به اشتباه در مورد این مسائل,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>