دانشگاه هاروارد می گوید برای حفظ محرک گرانت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن قول آن بازگردانده خواهد شد

دانشگاه هاروارد گفت که قصد دارد به نگه داشتن $8.6 میلیون دلار کمک مالی دریافت کرده اند به عنوان بخشی از یک بسته محرک اقتصادی به بلانت اقتصادی تاثیر coronavirus مستند تناقض رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که متعهد دانشگاه خواهد آن بازگشت.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به این موسسه وقف کافی – ارزش حدود 41 میلیارد – به عنوان دلیل و چرا از آن باید دست بیش از پول است.

“دانشگاه هاروارد در حال رفتن به پرداخت پول و آنها نباید مصرف آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که دانشگاه هاروارد به یکی از بزرگترین موقوفات “در کشور و شاید در جهان است.”

در بیانیه صادر شده از لحظات پس از این جلسه به پایان رسید, اما, دانشگاه هاروارد گفت: آن برنامه ریزی شده “به طور مستقیم 100 درصد از بودجه برای کمک های مالی به دانش آموزان و نمی خواهد با استفاده از هر یک از این بودجه برای پوشش نهادی هزینه ها.”

این دانشگاه گفت: آن را به دریافت کمک مالی از طریق آموزشی امداد برنامه بود که در بخشی از $2.3 تریلیون محرک گذشت در پایان ماه مارس است که همچنین شامل یک مقدار بزرگتر صندوق با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک.

که صندوق شده و سرند شده با اختلاف از جمله اعتراض بیش از آشکار است که شرکت های بزرگتر دریافت کمک مالی وجوه در حالی که بسیاری از کسب و کارهای کوچک در میان سخت ترین ضربه را coronavirus بحران هنوز در انتظار کمک.

به آمریکا صادر جارو stay-at-home سفارشات به سرعت گسترش بسیار عفونی coronavirus کسب و کار باید توقیف و 22 میلیون آمریکایی را برای ثبت بیکاری است.

روز دوشنبه همبرگر زنجیره ای Shake Shack, Inc گفت: این امر بازگشت به وام کسب و کار کوچک آن را دریافت کرده و از دولت عمده شرکت به دست برگشت پول.

در روز سه شنبه, خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin گفت: “بسیار روشن دستورالعمل” منتشر خواهد شد برای روشن کردن آنچه شرکت های واجد شرایط برای محرک بودجه.

“قصد [برنامه] بود نه برای شرکت هایی که دسترسی به مقدار زیادی از نقدینگی و منابع دیگر” او گفت:. “تا حدی این شرکت ها را درک نمی کنند و این که آنها از بازپرداخت وام های, که خوب خواهد بود. و اگر نه وجود خواهد داشت به طور بالقوه دیگر نتیجه,” او گفت:.

کمک های بیشتر ممکن است به زودی. سنای آمریکا روز سه شنبه مورد تایید $484 میلیارد دلار در تازه برای کمک به کسب و کار ایالات متحده و بیمارستان ساخته با این بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال اندازه گیری به مجلس نمایندگان برای تصویب نهایی اواخر این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de