Harrisons Malayalam رتبه 4 توسط محل عالی برای کار موسسه در سال 2020

Harrisons Malayalam با مسئولیت محدود یک RPG شرکت گروه به رسمیت شناخته شده در میان 5 شرکت در هند بهترین شرکت برای کار – 2020 با بررسی های انجام شده توسط محل عالی برای کار موسسه.

Harrisons Malayalam Ltd دانشگاه شهید بهشتی-B به رسمیت شناخته شده است به عنوان اولین شرکت کشت و زرع و کرالا شرکت برای اولین بار به ویژگی های در صفحه 5 از لیست. HML به طور مداوم برجسته در لیست بالا از سال 2014 تا کنون پس از آن شروع به شرکت در این رقابت ها گفت: انتشار.

محل عالی برای کار موسسه تحقیقات جهانی, مشاوره و آموزش شرکت است که کمک می کند تا سازمان های شناسایی ایجاد و حفظ زیادی در محل کار از طریق توسعه اعتماد بالا محل کار فرهنگ است. آنها در خدمت کسب و کار غیر انتفاعی و سازمان های دولتی در 45 کشور در سراسر شش قاره است.

جریان M جورج اجرایی HML-دانشگاه شهید بهشتی B و کل زمان مدیر HML گفت: “کلید برای ایجاد یک محیط کار بود و نه تجویزی مجموعه ای از مزایای کارکنان برنامه ها یا شیوه های اما ساختمان با کیفیت بالا و روابط در محیط کار — روابط مشخص با اعتماد و غرور و رفاقت.”

Harrisons Malayalam بیش از 100 سال از میراث در کرالا برای تولید با کیفیت بالا و چای و لاستیک انتشار اضافه شده است.

منتشر شده در


24 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *