‘مبارک زنده’: تصویری از دبيرستان ضمن تشکر از مادر برای داشتن سقط جنین می رود ویروسی

یک دانش آموز دبیرستان های تصویری ضمن تشکر از مادرش برای داشتن سقط جنین هنگامی که او تا به حال شانس رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی.

“من لذت بردن از هر روز است که من هنوز زنده هستم و گاهی اوقات آره من در احساسات, اما من خوشحالم که زنده ام و من خوشحالم که من متولد این راه” مارین کارتر بود که دنیا را با ناتوانی جسمی می گویند در این فیلم است. “من خوشحالم که خدا مرا در این راه و به من می دهد به چالش می دهد من چیزهایی که من باید به صورت.”

پس از آن آشکار شد که او را به دنیا با معلولیت کارتر گفت: یک دکتر به او گفت که چهار ماه مادر باردار که داشتن سقط جنین بود و هنوز هم یک گزینه است. مادر او این تصمیم را به هنگام تولد به کارتر به جای.

@marincarter

افکار من در سقط جنین.

♬ صدای اصلی – marincarter

کارتر 17 به پایان رسید او با سیاسی حمایت: “بنابراین من فقط می خواهم بگویم تهمت 2020!”

“بدون من, مامان و بابا, من نمی خواهم که فرصت هایی که به من داده شده امروز,” او گفت: روزانه تماس گیرنده در روز دوشنبه. “آنها برای حمایت از من در هر چیزی که من می خواهم را امتحان کنید. داشتن متولد شده به این ترتیب من نمی دانم هر یک متفاوت است و من معتقدم که, من, منحصر به فرد از کار افتاده است.”

این تصویری که نوشته شده بود به Infinite روز یکشنبه به دست آورده تقریبا 40000 دوست دارد و 1,000 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>