HAL تبدیل آن Ghatage مرکز کنوانسیون واقع در جاده فرودگاه در بنگلور به Covid مرکز مراقبت (CCC) و تحویل آن به Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP).

این مرکز با داشتن 160 تخت و حمایت از زیرساخت های ایجاد شده در 16 روز گفت: R مزاوان, CMD هال.

با توجه به Alok Verma, مدیر منابع انسانی هال در ابتدا تسهیلات می تواند مورد استفاده برای درمان بدون علامت Covid-19 مثبت بيماران است.

یک توافقنامه میان HAL, نمایندگی Ch Venkateswara Rao, GM (CSR) و BBMP ارائه شده توسط R Venkatachalapathy مشترک کمیساریای Mahadevapura منطقه در حضور مقامات ارشد دولت و هال مقامات.

ترتیبات برای پزشکان و کارکنان پیراپزشکی و اجرا تاسیسات می تواند مراقبت های گرفته شده توسط BBMP.

به عنوان بخشی از مبارزه با Covid-19 گیر هال در حال حاضر کمک ₹26.25 کرور به PM-مراقبت صندوق (₹20 کرور تحت CSR سر با کارکنان کمک یکی دیگر از ₹6.25 کرور).

HAL تولید 300 آئروسل جعبه است که به دست دولت های مختلف دولت مانند Karnataka, Telangana, کرالا, Tamil Nadu, Uttar Pradesh, Rajasthan, Maharashtra و گجرات.

این جعبه استفاده می شود در بیمارستان. این شرکت همچنین توزیع تجهیزات حفاظت شخصی هزاران نفر از ماسک علاوه بر حمایت از نیروی کار مهاجر با ارائه آنها غذا و سرپناه. هال به شناسایی بیش از 600 تخت به تواند مورد استفاده به عنوان یک مرکز قرنطینه در آن هفت مکان — لکنو کانپور Korwa, حیدرآباد, Nasik کرپوت و بنگلور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی