نیمی از جهانی موارد در سه کشور بالا: که

سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه با همتایان خود از کشورهای عضو در Covid-19 همه گیر حاکی از آن است که هنوز هم ممکن است برای کنترل این بیماری همه گیر.

“بیش از 16.5 میلیون نفر در حال حاضر گزارش شده است که بیش از 650.000 مرگ و میر. انتقادی نیمی از همه موارد در سطح جهان در سه کشور و نیمی از تمام مرگ و میر در چهار کشور” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر که.

“بنابراین اگر چه ما در برخورد با جهانی همه گیر نیست و همه کشورها در حال تجربه بزرگ و غیر قابل کنترل شیوع بیماری. در حالی که بی سابقه ای مواجه چالش جهانی ما نیز باید باعث امید,” او گفت:.

با توجه به شمارش آمریکا و برزیل و هند هستند و بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار با بالاترین تعداد موارد در سراسر جهان است.

متقاعد کردن افراد جوان یک چالش

در جریان نشست خبری روز پنج شنبه Ghebreyesus گفت: سنبله در مواردی در برخی از کشورها رانده شد ،

“اگر چه افراد در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری شدید افراد جوان در معرض خطر هستند بیش از حد. یکی از چالش های ما قانع کننده است افراد جوانتر از این خطر” او گفت:.

“شواهد نشان می دهد که خوشه از موارد در برخی از کشورهای در حال رانده شدن بخشی توسط افراد جوان اجازه پایین گارد خود در نیمکره شمالی تابستان است. ما باید آن را قبل گفت: و ما دوباره آن را می گویند: افراد جوان شکست ناپذیر نیست,” او گفت:.

“همین دلیل است که افراد جوان باید همان اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و محافظت از دیگران به عنوان هر کس دیگری. می توان آنها را رهبران آنها باید رهبران و رانندگان از تغییر,” او اضافه شده است.

با اقدامات مناسب این بیماری همه گیر هنوز هم می تواند کنترل شود با توجه به این که رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>