آمریکا با استقبال از محکومیت بمبئی حمله متفکر حافظ سعید و گفته است که صدور حکم یک گام مهم رو به جلو برای پاکستان در ملاقات با تعهدات بین المللی برای مبارزه با تروریسم و تامین مالی و برگزاری این اجازه پاسخگو برای آن جنایات است.

بیانیه مدیرعامل پس از, سعید, سازمان ملل متحد تعیین شده تروریستی که ما قرار داده USD 10 میلیون فضل در, شد, محکوم به 11 سال در دو ترور تامین مالی موارد در چهارشنبه روز قبل از پاکستان ارائه مورد آن در جلسه Financial Action Task Force (FATF) در پاریس.

با توجه به اقدام دستیار وزیر امور خارجه در امور آسیای جنوبی و مرکزی آلیس G Wells, نخست وزیر پاکستان عمران خان گفته است که به نفع خود و آینده کشور است که آن را اجازه نمی دهد که بازیگران غیر دولتی به عمل از آن خاک است.

او گفت: در یک صدای جیر جیر: “امروز اعتقاد راسخ حافظ سعید و کاردانی خود را یک گام مهم رو به جلو هر دو نسبت به برگزاری اجازه پاسخگوی جنایات خود و برای پاکستان در ملاقات با تعهدات بین المللی برای مبارزه با تامین مالی تروریستی است.”

Ssaeed می متفکر از سال 2008 بمبئی حمله و Jamat-ud-الدعوه (JuD) رئیس دستگیر شد در تاریخ 17 ژوئیه در ترور تامین مالی موارد است. 70 ساله آتشین روحانی تسلیم در امنیت بالا کوت Lakhpat زندان در لاهور.

ضد تروریسم دادگاه قاضی حسین ارشد Bhutta محکوم سعید و او از نزدیکان Zafar Iqbal به پنج سال و نیم هر, و اعمال جریمه 15,000 تومان در هر مورد. در مجموع از 11 سال حکم اجرا خواهد شد همزمان.

FATF دیدار

سرکوب سعید ساز و برگ در سال گذشته به دنبال یک هشدار بین المللی ترور تامین مالی ناظر به پاکستان به ارائه تعهدات خود برای جلوگیری از ترور تامین مالی و پول شویی.

حکم چهار روز پیش از این جلسه بسیار مهم FATF از فوریه 16 تا 21 در پاریس که در آن پاکستان را در حال حاضر مورد آن به خودی خود خاموش خاکستری لیست. FATF در اکتبر گذشته تصمیم به نگه داشتن پاکستان در آن “لیست خاکستری” برای شکست خود را به محدود کردن funnelling از کمک های مالی به گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba (اجازه) و جیش-e-Mohammad.

اگر نه حذف کردن لیست مارس پاکستان ممکن است حرکت به یک لیست سیاه از کشورهایی است که در صورت شدید تحریم های اقتصادی مانند ایران است.

از آنجا که پاکستان همچنان در FATF ‘خاکستری لیست آن خواهد بود بسیار دشوار است برای بسته های پول در کشور برای دریافت کمک های مالی از صندوق بین المللی پول بانک جهانی و بانک انکشاف آسیایی و اتحادیه اروپا است.

FATF حمایت شورای امنیت سازمان ملل با تصویب قطعنامه های ساخته شده است که توصیه های آن الزام آور و در صورت کمبود تحریم ها می تواند تحمیل شود. Saeed-led JuD است که در مقابل سازمان اجازه دهید که مسئول انجام 2008 بمبئی حمله که به کشته شدن 166 نفر از جمله شش آمریکایی است.

ایالات متحده به نام سعید به عنوان یک ویژه تعیین شده تروریستی جهانی و آمریکا از سال 2012 تا به ارائه یک دلار 10 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که به ارمغان می آورد سعید به عدالت است. او به عنوان یک تروریست تحت قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل 1267 در دسامبر 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su