‘به چشم ما تعرض’: FCC را دریافت 1,300 شکایت در مورد Super Bowl halftime show

کمیسیون ارتباطات فدرال دریافت 1,312 شکایات پس از, خوانندگان, شکیرا و جنیفر لوپز انجام شده در حاصل کار دو تیم سوپر باول LIV.

شکیرا و لوپز معمول شامل شکم, رقص, رقص و دیگر تحریک کننده جنسی عمل می کند که منجر به یک تورنت از انتقاد از بینندگان که گفت: نشان می دهد به دور از خانواده دوستانه است. صدها نفر از مردم ارائه شکایت رسمی اعلامیه به دولت فدرال در پاسخ به این عملکرد با توجه به WFAA.

“این نشان می دهد مناسب نیست برای مخاطبان عام. آن را صریح و می در نظر گرفته شده است نرم porn نه چندین سال پیش” یکی وایومینگ بیننده نوشت.

“من نمی subscribe to The Playboy کانال ما نمی خرید پورنو برای 20 دلار یک تلنگر ما به سادگی می خواستم برای نشستن به عنوان یک خانواده و تماشای سوپر باول” یک بیننده از ایالت تنسی گفت. “خدای ناکرده ما انتظار می رود برای تماشای فوتبال و سریع کنسرت, اما در عوض تا به حال چشم ما تعرض.”

“به عنوان یک پدر از 2 دختران نوجوان احساس می کنم موظف در این نقطه به شکایت من در پایان عقل” یک مین بیننده گفت. “ما نیاز به انجام بهتر خیلی خیلی بهتر است. لطفا برای کمک به قرار دادن یک توقف این ننگین نوع رفتار تحت فشار قرار دادند در فرزندان ما است.”

شکایت ریخت و در از 49 کشورهای بسیاری که از تگزاس با 102. دولت با هیچ شکایتی بود ورمونت.

حدود 102 میلیون نفر گوش به سوپر باول در فوریه. 2. The Kansas City Chiefs ضرب و شتم San Francisco 49ers با نمره 31-20.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>