هک بالا مشخصات حساب: حمله هدفمند کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی می گوید: توییتر

توییتر در روز پنج شنبه مشترک جزئیات بیشتر از مشخصات بالا حمله سایبری بر روی پلت فرم به عنوان بخشی از یک اتهام cryptocurrency اومدی.

در اوایل روز پنج شنبه هکرها به دست آورده بودند دسترسی به چندین بالا مشخصات حساب از جمله جو بایدن, باراک اوباما, جف بزوس, Elon Musk, بیل گیتس, Uber و اپل.

توییتر معتقد است که این یک “حمله مهندسی اجتماعی.” این شرکت معتقد است که هکرها تا به حال هدفمند کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار.

“ما شناسایی چیزی که ما باور به یک هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار” توییتر گفت: از آن حمایت رسمی حساب.

“ما می دانیم که آنها با استفاده از این دسترسی به کنترل بسیاری از بسیار قابل مشاهده (از جمله تایید شده) حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها. ما به دنبال به آنچه دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است قابل دسترسی و به اشتراک گذاری بیشتر در اینجا به عنوان ما آن را” آن گفت:.

حساب های قفل شده

توییتر را قفل کرده است تایید حساب که نهفته بودند. آن را به عقب به حساب بررسی پس از آن مطمئن شوید که حساب های امن هستند. قبلا آن را محدود ویژگی های خاصی از تمام حسابهای تأییدشده از جمله توانایی برای صدای جیر جیر و تنظیم مجدد رمز عبور خود را.

“ما قفل شده است و حساب که در معرض خطر قرار گرفت و بازگرداندن دسترسی به حساب اصلی صاحبان تنها زمانی که ما برخی از ما می توانید انجام این کار ایمن” توییتر گفت.

“هنگامی که ما آگاه شد از این حادثه ما بلافاصله قفل کردن حساب های آسیب دیده و حذف توییت ارسال شده توسط مهاجمان. ما همچنین قابلیت های محدود برای یک مقدار بزرگتر از حساب مثل همه تایید حساب (حتی کسانی که با هیچ شواهدی از خطر بیافتد) در حالی که ما همچنان به طور کامل به بررسی این” آن گفت:.

“این بود که مخل اما آن را یک گام مهم برای کاهش خطر. اکثر قابلیت بازسازی شده است اما ممکن است ما را به اقدامات بیشتر و به روز رسانی خواهد شد شما اگر ما” به آن اضافه شده است.

این پلت فرم میکروبلاگینگ است و “گام های مهم خود را” به منظور محدود کردن دسترسی به سیستم های داخلی و ابزارها در طی تحقیقات خود را.

با توجه به گزارش های مادربردهکرها ادعا کرد که آنها تا به حال پرداخت توییتر خودی به انجام این حمله است. توییتر گفته سخنگوی مادربرد که آنها بررسی اگر هکرها تا به حال ربوده حساب های خود را و یا اگر آن را انجام شده توسط یک کارمند.

قبل از ربودن این حساب هکرها نیز هدفمند محبوب حساب های مربوط به cryptocurrency.

توییتهایی درخواست پیروان برای ارسال بیت کوین به یک آدرس خاص ارسال شده و از این حساب. اصلی بیت کوین آدرس مشترک با توییتهایی حال جمع آوری بیت کوین به ارزش بیش از $1 لاخ با توجه به TechCrunch گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *