اسلحه toting معلول با وضعیت سلامت به نظر می رسد در NRA تصویری هشدار تلاش به بهره برداری’ coronavirus همه گیر

National Rifle Association منتشر شد و یک ویدیو نشان دادن یک معلول با یک نیمه اتوماتیک اسلحه گرم هشدار از سیاستمداران که ممکن است “بهره برداری” این بیماری همه گیر کوروناویروس به “فشار کنترل اسلحه.”

Carletta Whiting, بازمانده سرطان پستان که دارای یک بیماری مرتبط با ناتوانی به نظر می رسد در چهار دقیقه ارسال شده به توییتر شنبه بعد از ظهر که برانگیخته خشم برخی از طرفداران کنترل اسلحه. Whiting سلامت وضعیت باعث می شود او به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 ویروس است که به کشته شدن صدها نفر از مردم در سراسر ایالات متحده

“من امیدوارم که من زنده ماندن coronavirus. که تا به خدا. چه در کنترل من است من چگونه از خودم دفاع کنم اگر همه چیز از بد به بدتر است. شما ممکن است تعجب که چرا من نگه داشتن این” Whiting گفت: او به عنوان لود یک مجله به او تفنگ قرار داده و یک دور به اتاق و اخراج یک شات.

“من از تاریخ می دانیم که چگونه به سرعت جامعه شکسته شدن در طول بحران و ما هرگز با آن مواجه چیزی مانند پیش از این هرگز یک متمم دوم مهم تر از طول عمومی ناآرامی,” او گفت:.

با استناد به 2005 اسلحه مصادره شهروندان مطیع قانون در نیواورلئان در میان پس از طوفان کاترینا Whiting گفت: مشابه خلاصه می تواند دوباره اتفاق می افتد.

“پلیس در واقع رفت و درب به درب سلب جامعه ما آسیب پذیر ترین مردم از اسلحه های خود را که تنها وسیله خود را برای محافظت از خود. این امر می تواند احمقانه به فرض این نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا. آن را در حال حاضر است” Whiting گفت.

“آنچه امروز اتفاق می افتد احساس ترسناک شبیه شامپاین ایلینوی. شهردار را به عهده گرفته قدرت به ممنوعیت تفنگ, نقل و انتقالات, به نقل از کرونا ویروس همه گیر در نیواورلئان. شهردار صادر کرده اضطراری به منظور اجازه می دهد او را به ممنوعیت فروش و حمل سلاح گرم,” او اضافه شده است.

Champaign شهردار دبورا فرانک Feinen یک فرمان اجرایی را امضا اوایل این ماه اعلام وضعیت اضطراری برای شهرستان. نظم باعث از قبل موجود 2006 مقررات را قادر می سازد که یک سراسیمگی از اقدامات از جمله قدرت به ممنوعیت فروش اسلحه و مهمات و الکل و بنزین است.

پس از کلمه منظور از NRA ارسال هشدار اصرار اعضای “سرعت” در مخالفت با آن. این شهر بعد صادر روشن Facebook که گفت: “در حال حاضر وجود ندارد اسلحه گرم بان کی مون و بدون قصد به دست گرفتن اموال و یا کسب و کار. علاوه بر این وجود دارد هیچ محدودیتی در فروش الکل یا گاز و یا توانایی وارد کنید و یا ترک Champaign.”

اسلحه گرم و مهمات فروش سر به فلک کشید در سراسر کشور در حال رشد در میان اضطراب اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

“این جای تعجب نیست که چرا فروش اسلحه و مهمات باید سر به فلک کشید” Whiting گفت. “حتی لیبرال ها در کالیفرنیا پوشش تا آنجا که آنها می دانند که دولت نمی خواهد بود قادر به حفاظت از آنها.”

سناتور. کریس مورفی, کانکتیکات, حزب دموکرات در زمان ارتکاب جرم به NRA تصویری گفت: در یک صدای جیر جیر “جریان اصلی صاحبان اسلحه را به سمت چپ NRA بنابراین در حال حاضر آنها در حال کاهش به گفتن مردم به ذخایر سلاح های حمله به جای غذا به آماده شدن برای آینده Coronavirus جنگ داخلی. خیلی مشمئز کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>