گجرات قطعات یدکی 1200 تخت بیمارستان به طور انحصاری برای coronavirus موارد

به گجرات دولت روز شنبه اعلام کرد که 1200 تخت بیمارستان در احمدآباد به اختصاص داده شده به طور انحصاری برای coronavirus بیماران در دولت است.

کل موارد مثبت COVID-19 در دولت شروع به پریدن کرد به 13 روز شنبه.

وزیر Vijay Rupani اعلام کرد که جدید احمدآباد بیمارستان مدنی با داشتن 1200 تخت ظرفیت خواهد شد اختصاص داده شده به طور انحصاری برای درمان coronavirus-بیماران آلوده.

“به عنوان یک اندازه گیری از آمادگی ما در حال نگه داشتن 1200 تخت احمدآباد بیمارستان مدنی به طور انحصاری برای coronavirus بیماران. موجود در بيماران تحت درمان های دیگر در حال حاضر خواهد شد معطوف به مکانی دیگر از محوطه داخلی بیمارستان” اظهار داشت Rupani پرداختن رسانه ها در روز شنبه.

تعداد کل موارد مثبت در این دولت شروع به پریدن کرد به 13 با شش مورد جدید رویه در روز شنبه پس از روز جمعه گزارش داد 7 موارد مثبت.

این احمدآباد شهرستان شاهد چهار مورد مثبت و یک مورد در منطقه روستایی. وادودارا و سورات شهرستانها باید هر سه و راجکوت داشتن یک مورد مثبت. این ویروس به گاندینگر به عنوان به خوبی با یک نفر تست مثبت برای Covid-19 در دولت سرمایه است.

“دولت نیز راه اندازی کنترل عفونت بیمارستان در چهار مکان در احمدآباد سورت راجکوت و وادودارا. این بیمارستان توسعه یافته خواهد بود برای همه مشکوک coronavirus موارد” گفت: Rupani تاکید دولت اقدام فوری در آمادگی برای مقابله با بزرگترین بحران بهداشت عمومی.

امکانات در بیمارستان مدنی پردیس

رئیس جمهوری که برای بازدید از بیمارستان مدنی پردیس در روز قبل از آن اعلام کرد که از 13 موارد مثبت 12 نفر که سابقه سفر خارجی در حالی که یک فرد نمی مسافرت خارج از کشور اما سفر از دهلی نو به سورات از طریق جیپور. “آن را مشکوک است که فرد گرفتار عفونت در طول سفر خود به دهلی و جیپور. آن است که بسیار دلگرم کننده توجه داشته باشید برای ما که از گسترش این ویروس در حال حاضر اتفاق می افتد از مردم محلی است. تمام بیماران با ثبات در حال حاضر,” او اضافه شده است.

دولت اضافه شده است یک آزمایشگاه تست به آن موجود دو آزمایشگاه با ظرفیت آزمون 200 نمونه در یک روز.

به دولت موثر تر و سریع تصمیم گیری رئیس جمهوری اختصاص داده است چهار مقام ارشد IAS مسئولیت منحصر به فرد برای نظارت بر coronavirus بحران در دولت است.

“ما اختصاص چهار IAS تمام وقت بعد از این شیوع. آنها خواهد بود مسئول برای مناطق مختلف در دولت و خواهد شد به طور انحصاری برای این بحران بهداشتی تا سفارشات بیشتر گفت:” وزیر.

در میان این چهار مقام ارشد بوروکرات Pankaj Kumar اضافی دبیر کل درآمد بخش اختصاص داده شده احمدآباد و گاندینگر منطقه Dr Vinod رائو, منشی, اداره آموزش و پرورش اختصاص داده شده است وادودارا منطقه Rahul Gupta, صنایع کمیسر راجکوت منطقه و خانم پاتل, کمیسر شهرداری اختصاص داده شده است Surat منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>