دارویی بدن مانند IDMA و دولت در حال نظارت بر تحولات در کشور همسایه نزدیک

گجرات و بر اساس دارویی واحد باید یک دلیلی برای نگرانی بیش از coronavirus تهدید در چین به عنوان منبع مهم مواد فعال دارویی (APIs) تحت تاثیر قرار شده است از این کشور همسایه. دارویی واحد در دولت در حال حاضر رو به قیمت های متورم به عنوان صنعت است که به شدت وابسته به واردات از چین. “عرضه زنجیره ای از رابط های برنامه کاربردی تبدیل شده است کندتر به عنوان برخی از واردکنندگان از Api ها را شروع کرده اند برگزاری این سهام از مهم مواد خام برای تولید مواد مخدر.

از این رو عدم اطمینان است که حاکم در این بخش. ما امیدواریم که حالت عادی باز خواهد گشت به چین و عرضه Api ها را تبدیل به صاف. اما در مورد وضعیت فعلی را بهبود فرآیند تولید دارویی واحد می توانست تاثیر منفی” گفت: Front شاه, رئیس, هند تولید کنندگان مواد مخدر’ Association (IDMA) گجرات فصل.

اخبار مرتبط

لازم به ذکر است که گردش مالی گجرات-بر اساس دارویی واحد در حدود 70,000 تومان کرور روپیه است که تقریبا 30-35 ٪ از هند مجموع تولید محصولات دارویی. دولت نیز با داشتن سهم شیر از 28 درصد در صادرات محصولات دارویی از کشور است. بیش از 800 دارویی واحد داده شده است مجوز توسط دولت مواد غذایی و مواد مخدر سازمان در گجرات.

رئیس سابق IDMA گجرات Kamlesh Udani گفت که اگر این وضعیت نمی خواهد بهبود همه چیز را از بد به بدتر است. به گفته او همه منتظر یک اطلاعیه از چینی ها قدرت بیش ترمیم API عرضه است.

“ما API عرضه نیز تحت تاثیر به حدی ناشی از کوروناویروس. همچنین قیمت کلید Api از جمله پاراستامول, آزیترومایسین, سفتریاکسون, سيپروفلوکساسين ایبوپروفن Norfloxacin اند شات تا 30 درصد به 80 درصد از شیوع کروناویروس در چین است. هند وابستگی بالا در چین برای برخی از رابط های برنامه کاربردی و ميانجی و واردات 65-70 ٪ از نیازهای خود را از این کشور گفت:” Mahendra پاتل مدیر عامل احمدآباد-لینکلن بر اساس داروسازی.

پاتل در ادامه گفت که شرکت های دارویی فراموش سهام API موجودی در پیش بینی رکود تولید در چین با توجه به قمری تعطیلات سال جدید و از این رو تاثیر است که هنوز هم قابل کنترل است. “اما اگر وضعیت در چین بهبود نمی یابد, آن می تواند تاثیر منفی بر منابع مواد اولیه در ساخت داروهای ویروسی دودکش سرد, آنتی بیوتیک ها, دیابت, داروهای قلبی-عروقی در میان دیگر صرفه جویی در زندگی, مواد مخدر,” او گفت:.

دارویی بدن مانند IDMA و دولت در حال نظارت بر تحولات در کشور همسایه نزدیک و می تواند در نظر گرفتن محدودیت در صادرات از زندگی-صرفه جویی در مصرف داروهای آنتی بیوتیک ها و داروهای دیگر به اطمینان حاصل شود که این کشور می کند و در صورت هر گونه دارو کمبود او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de