به گجرات دادگاه عالی باقی ماند بهبود بهره تاخیر در پرداخت کالا و خدمات مالیات (GST). مقدار کل بهره برآورد شده است در 46,000 تومان کرور.

دادگاه نیز با صدور اطلاعیه به مرکز گجرات دولت و GST شورای. “ما مستقیم از پاسخ دهندگان به هر سرکوبگر مراحل را برای هدف از بهبود بهره” یک بخش از نیمکت عدالت J B Pardiwala و عدالت Bhargav D Karia گفت: در حالی که از شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط Amar اتومبیل های خصوصی محدود است. پاسخ دهندگان از جمله دولت مرکزی و دولت و سه نفر دیگر باید برای پاسخ به اخطار مارس 11.

در فوریه 10, هیئت مرکزی مالیات غیر مستقیم و آداب و رسوم (CBIC) خواسته GST مقامات به جمع آوری سود تاخیر پرداخت.

GST assessees (محرومیت کسانی که با گردش مالی بالا به تومان. 1.5 کرور و کسانی که تصمیم گرفتند برای ترکیب طرح) باید به فایل دو ماهانه بازده — GSTR 1 (نشان می دهد که بدهی مالیاتی) و GSTR 3B (واقعی پرداخت مالیات).

این GSTR 1 باید ظ توسط یازدهمین روز ماه و GSTR 3B باید ظ توسط 20 ماه زیر است. شده اند وجود دارد موارد assessees پر GSTR 3B پس از تاریخ مقرر و بدون پرداخت سود تاخیر پرداخت. سفارش جدید به دنبال رفع این موضوع.

ویژه دبیر و عضو هیئت مدیره AK Pandey, در نامه ای به اصل رئیس کمیسیون و رئیس کمیسیون گفت که بر اساس قانون مالیات دهندگان برای ارزیابی و پرداخت سود تاخیر در پرداخت GST. بیشتر بهره قابل پرداخت در چنین مالیات پرداخت می تواند از طریق بهبود روش های مختلف.

اصل اضافی مدیر کل (سیستم) در بخش مالیات تولید و به اشتراک گذاشته شده GSTIN عاقلانه لیست assessees که مرخص بهره مسئولیت تاخیر در پر کردن GSTR 3B می گرداند. با توجه به نامه کل میزان سود با توجه روپیه بود. 45,996 کرور. در حال حاضر روند آغاز شده است به بهبود این علاقه است.

شک و تردید مطرح شد که آیا علاقه به پرداخت ناخالص یا خالص بدهی مالیاتی. هیئت مدیره گفت که قانون روشن است و علاقه مسئولیت به پرداخت بدهی مالیاتی که پرداخت می شود دیر یا از طریق نقدی و یا با استفاده از ورودی اعتبار مالیاتی (ITC). به عبارت دیگر علاقه به پرداخت کل بدهی مالیاتی به عنوان نشان داده شده در GSTR 3B.

نامه درخواست کلید رسمی به موضوع نگاه کنید و شخصا “به اصرار زمینه تشکل های تحت صلاحیت خود را برای ساخت و بهبود قابل بهره از شناسایی مالیات دهندگان.” همه مسئولان از به روز رسانی در مورد بازیابی شده بر اساس بارگیری در این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de