به گجرات دولت در روز چهارشنبه روشن است که هیچ پنهان از هر نوع در تعداد مرگ و میر به علت Covid-19 در دولت است.

معاون وزیر Nitin پاتل گفت: هر کسی که مرده است پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 در نظر گرفته شده است به مرده به خاطر Covid صرف نظر از co-morbidities. هیچ پنهان از هر نوع در تعداد.

این بیانیه می آید پس از سوالات مطرح شده در مورد دولت روش گزارش مرگ و میر به علت Covid-19. گجرات بوده است گزارش به طور متوسط 15 مرگ و میر روزانه از ژوئیه 1, بالا بردن شک و تردید در مورد شفافیت در اعداد توسط دولت در بخش بهداشت و درمان.

گجرات تا کنون گزارش 2,071 دفاع کرد گرفته شد مرگ و میر به عنوان روز چهارشنبه با مجموع 43,723 موارد در دولت است. تا کنون در مجموع 30,555 مردم بهبود یافته اند و یا از بيمارستان مرخص شده به عنوان در هر ICMR دستورالعمل.

در مجادلات بیش از تعداد تلفات سرکوب شدن پاتل اطمینان داد که “دولت در شماره معتبر هستند و هیچ پنهان از هر نوع.”

پاتل همچنین اطلاع داد که دولت انتظار مرکز ارشاد در آینده جشنواره فصل Ganesh Chaturthi Janmashtami و Navaratri. “ما باید به در نظر گرفتن امنیت عمومی قبل از آرامش هنجارها. ما در حال انتظار برای مرکز راهنمایی برای همین گفت:” پاتل در یک کنفرانس رسانه های.

در افزایش موارد, معاون وزیر, که همچنین دارای کابینه نمونه کارها برای سلامت و رفاه خانواده اظهار داشت که این موارد انتظار می رود پس از گجرات آرام محدودیت برای کسب و کار و حرکت است. “اما این افزایش در موارد بسیار پایین تر از آنچه بود می ترسید. بنابراین ما بهتر قرار داده شده نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر گفت:” پاتل.

دولت در روز چهارشنبه با صدور اعلان اجازه می دهد هر فرد به روش RT-PCR آزمایش انجام شده در دولت و یا آزمایشگاه خصوصی با یک نسخه از یک دکتر. وجود خواهد داشت بدون نیاز به هر گونه مصوبات اضافی از هیت مقامات. هزینه آزمون به صورت خصوصی در آزمایشگاه ثابت شده است در ₹2,500 در آزمایشگاه و ₹3,000 برای خانه مجموعه نمونه. آزمون در دولت امکانات رایگان از هزینه.

گجرات است انجام کل 4.78 لاخ آزمون تا کنون با میانگین روزانه آزمون حدود 7400 واحد در سراسر تا کنون در طول ماه ژوئیه. دولت دارای آزمون مثبت نسبت 11.29 درصد در حالی که نرخ بهبود است بیش از 69 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی