گجرات دولت رفع ₹2,500 برای Covid-19 آزمون در آزمایشگاه خصوصی

در حالی که خصوصی labs شده اند شارژ ₹4,500, دولت labs در حال تست رایگان هزینه

به گجرات دولت در روز پنج شنبه اعلام کرد کاهش در هزینه آزمایش برای Covid-19 خصوصی در آزمایشگاه.

جدید آزمون اتهامات در آزمایشگاه خصوصی خواهد بود ₹2500 و ₹3,000 برای جمع آوری نمونه از صفحه اصلی. تجدید نظر در نرخ خواهد بود ساخته شده بلافاصله موثر و هر آزمایشگاه خصوصی در بر داشت overcharging را دقیق عمل از جمله تعلیق مجوز خود را.

زودتر از هر آزمون هزینه ₹4,500 در خصوصی labs. این در حالی که دولت بیمارستان در حال آزمایش رایگان از هزینه.

ساخت اعلام معاون وزیر Nitin Patel, که همچنین دارای سلامت, نمونه کارها, اعلام کرد که در حالی که دولت در آزمایشگاه انجام تمام تست های رایگان هزینه برای بیماران بستری در بیمارستان های خصوصی برای سایر بیماری و عمل جراحی آنها می توانید خود را آزمایش انجام شده از آزمایشگاه خصوصی در کاهش هزینه ₹2,500.

“همانطور که در راهنمایی از محترم. گجرات دادگاه عالی دولت دولت تصمیم گرفته است به اجازه می دهد خصوصی آزمایشگاه برای انجام آزمایشات برای همه از جمله بیماران مراجعه کننده با هر MD دکتر” پاتل گفت.

“هزینه آزمون تحت نظر ما. و ما تصمیم گرفته اند که هزینه آزمون برای این افراد خود را گرفتن آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه خصوصی کاهش خواهد یافت از ₹4,500 به ₹2,500,” پاتل مطلع است.

با توجه به برآورد روزانه حدود 500 نفر رویکرد خصوصی آزمایشگاه برای تست. پاتل گفت که دولت در آزمایشگاه انجام 4,000-4,500 آزمون در هر روز. گجرات بوده است گزارش 5,000 5,400 آزمون در هر روز است.

منتشر شده در


25 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *