گجرات کنگره MLA تست مثبت برای Coronavirus

گجرات مجلس عمران Khedawala روز سه شنبه آزمایش مثبت برای Covid-19. چه ایجاد یک فلوتر در سراسر دولت است که MLA از جملپور حوزه در شهرستان احمدآباد برگزار شده بود ملاقات با وزیر Vijay Rupani معاون وزیر Nitin پاتل علاوه بر مقامات ارشد دولتی پیش از آن در روز.

Khedawala پذیرفته شده است به یک بیمارستان احمدآباد.

هفته گذشته Khedawala بود در میان انتخاب رهبران از جداره-شهر منطقه که در انجام Coronavirus آگاهی برای جامعه محلی و به دنبال حمایت خود را از دولت های محلی و پزشکی تیم است. قابل توجه جملپور بخشی از شناسایی کانون خوشه در شهرستان و قرار داده شده تحت یک حکومت نظامی شروع صبح روز چهارشنبه به دلیل بالا بودن غلظت مثبت Covid-19 موارد است.

با توجه به منابع Khedawala بازدید گاندینگر در روز سه شنبه و جلسه با وزیر Vijay Rupani معاون وزیر Nitin Patel, وزیر امور خارجه در امور خانه Pradeepsinh Jadeja در ارتباط با اعمال مقررات منع رفت و آمد در حوزه جملپور. دو نفر دیگر کنگره MLAs, Laura Parmar و Gyasuddin شیخ نیز همراه Khedawala در این نشست است.

بنا به گزارش ها Khedawala نیز ملاقات DGP Shivanand Jha و دبیر کل آنیل Mukim علاوه بر چندین روزنامه نگاران در دبیرخانه در طول بعد از ظهر.

منابع مطلع که پس از Khedawala شده است بازدید از کانون خوشه برای آگاهی از مقاصد خود را در نمونه گرفته شد طبق پروتکل.

مقام های ارتباطی از گجرات دولت در این موضوع تمام شده است در انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de