به گجرات دولت در بخش بهداشت و درمان در حال ساخت یک ارتش آموزش دیده حرفه ای بهداشت و درمان برای رسیدگی به جنگ علیه coronavirus.

به عنوان اپیدمی گسترش فراتر از شهرستانها به آمار شهرهای کوچکتر و مناطق وجود دارد یک نیاز رو به رشد برای آموزش حرفه ای بهداشت و درمان از جمله پرستاری و ونتيلاتور مراقبت.

مقامات در حال گرفتن راه های غیر معمول به تقویت نیروی انسانی در جنگ-جای پا برای دیدار با افزایش نیاز دارید.

برای مثال احمدآباد Municipal Corporation (AMC) بزرگترین بدن مدنی در دولت انجام پیاده روی-در-مصاحبه برای افسران پزشکی و پیراپزشکی کارکنان در زمینه کمکی پرستاری و مامایی (ANM), general پرستاری و مامایی (GNM) و چند منظوره سلامت کارگر (MPHW). این اوراق الزامات امتحانات و برنامه رسمی. همه که مورد نیاز است برای علاقه مندان و داوطلبان واجد شرایط است که به نظر می رسد برای مصاحبه.

کوتاه تر قرارداد

به گجرات دولت, در ضمن, آغاز شده است, استخدام پزشکان در 11 ماه قرارداد در تمام دولتی دانشکده های پزشکی و بیمارستان ها برای غلبه بر کمبود مهارت.

علاوه بر این 2,367 پزشکان 1,300 AYUSH حرفه ای 260 فیزیوتراپ, 266 دندانپزشکی جراحان و 5000 پرسنل پرستاری ارائه خواهد شد با آموزش به شرکت به کروناویروس مبتلا ،

همچنین به اهرم تجربه وزارت بهداشت داده است بازنشستگی فرمت تا 31 ماه مه سال 2020 به همه امور خارجه سلامت افسران و کارمندان بودند که به بازنشسته در مارس 30 و یا مجموعه ای به در مارس 30.

آن نیز آغاز شده است, آموزش پزشکان و کارکنان پیراپزشکی در ونتيلاتور مراقبت در سراسر دانشکده های پزشکی.

“تا کنون حدود 738 بهداشت حرفه ای ارائه شده است آموزش. از مارس 1, ما شروع اضافی 28 مراکز آموزشی که در آن حدود 1400 بهداشت حرفه ای ارائه خواهد شد ونتیلاتور آموزش مراقبت” گفت: Jayanti راوی اصلی وزیر بهداشت ،

دولت چیده شده 1,061 هواکش در دولت اجرا در حالی که حدود 1,700 در دسترس هستند با بخش خصوصی است. این دستور اضافی 150 هواکش.

به روز دوشنبه سه نفر بودند در یک استراحت بودند گزارش می شود پایدار است. دولت گزارش 82 موارد مثبت با شش مرگ و میر تا کنون در حالی که پنج بهبود از این بیماری است.

میزان مرگ و میر بالا

اما گجرات و مير ناشی از کروناویروس است که بالاترین میزان در 7.3 درصد برابر میانگین ملی از 3 درصد است.

گجرات نیز راه اندازی 4,300 جداسازی تخت در دولت امکانات در سراسر 33 ولسوالی در حالی که بیش از 1000 جداسازی تخت موجود در بیمارستان های خصوصی. جداسازی بخش های در حال احداث در بیمارستان برای هر جهش در نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net