GST پرس و جو: فروشندگان در سیستم عامل های تجارت الکترونیک دریافت اعلامیه

Under the GST system, sellers on e-commerce platforms, except those supplying services, are required to register on the GST Network, even if their turnover fall below the GST threshold of Rs 40 lakh per annum. تحت GST سیستم فروشندگان در تجارت الکترونیک, سیستم عامل, به جز کسانی که در تامین خدمات مورد نیاز برای ثبت نام در GST شبکه حتی اگر گردش مالی خود را سقوط به زیر GST آستانه تومان 40 لاخ در سال.

صدها نفر از فروشندگان آنلاین فروش کالا در سیستم عامل های تجارت الکترونیک مانند آمازون و Flipkart را دریافت اعلامیه از GST مقامات به توضیح تفاوت در تعداد فروش گزارش شده توسط e-commerce اپراتورهای زمانی که آنها جمع آوری مالیات در منبع (TCS) و فروش گزارش شده توسط فروشندگان در ماهانه خود را بازگشت GST-3B. در مقیاس بزرگ فرار مشکوک است به عنوان مالیات دهندگان به نظر می رسد تحت-گزارش فروش و پرداخت مالیات پایین تر در خود اعلام می گرداند.

این اعلامیه مربوط به ماه اکتبر 2018 به سپتامبر سال 2019 دوره است. مالیات دهندگان خواسته اند برای توضیح عدم تطابق در ظرف سه روز پس از دریافت اعلامیه. به عنوان FE گزارش شده بود در ماه دسامبر taxman بود تصادفا موارد از اختلاف در مشمول مالیات ارزش آورده با دو حالت مختلف از گزارش.

اخبار مرتبط

“این خوب است که سیستم تشخیص تقلب از جمله به همین شیوه قرار داده و فشارها بر صادقانه و فروشندگان واقعی. ما تا به حال پشتیبانی از مفهوم TCS برای فروشندگان آنلاین دقیقا به همین دلیل” یک فروشنده گفت: به شرط ناشناس ماندن.

تحت GST سیستم فروشندگان در تجارت الکترونیک, سیستم عامل, به جز کسانی که در تامین خدمات مورد نیاز برای ثبت نام در GST شبکه حتی اگر گردش مالی خود را سقوط به زیر GST آستانه تومان 40 لاخ در سال. بیشتر پورتال تجارت الکترونیکی ملزم به کسر 1% مشمول مالیات فروش که بر روی سیستم عامل خود را قبل از ساخت پرداخت به فروشندگان و واریز مبلغ با دولت است. فروشندگان می توانند با استفاده از TCS به عنوان اعتبار در زمان پر کردن اظهارنامه و پرداخت مالیات است.

در تایید داده ها در دسترس است با این کار آن است که متوجه شده است که وجود دارد عدم تطابق مشمول مالیات ارزش اعلام شده توسط خود را TCS اپراتور در مقایسه با زمانی که به ارزش های اعلام شده توسط شما را در خود GSTR-3B بازده برای دوره بین ماه های اکتبر 2018 به سپتامبر سال 2019 گفت:” متوجه ارسال به یکی از فروشندگان که بررسی شد توسط ف. در این ویژه اطلاع taxman در بر داشت زیر-گزارش از فروش توسط lakh 25 تومان در حالی که مالیات دهندگان اعلام کرده و مالیات پرداخت تنها تومان در 16 لاخ از فروش در GSTR-3B.

مقامات تخمین می زنند که مالیات تقلب از آنجا که 90,000 تومان کرور روپیه از یک سال می تواند در نظر گرفتن جایی که GST سیستم قادر به تشخیص مورد تنها 10-15٪. بخش بزرگی از گریز اتفاق می افتد از طریق دایره تجارت و جعلی فاکتورها برای availing ورودی اعتبار مالیاتی.

تجارت الکترونیکی اپراتورها و همچنین فروشندگان آنلاین به طور مستقل در حال بارگذاری اطلاعات از مشمول مالیات لوازم ساخته شده در طول یک ماه داده شده به GSTN و هر کوتاه-گزارش آنلاین فروشنده خواهد جلب توجه برای مالیات اضافی پرداخت هم با علاقه از 18 ٪ در سال” Rajat موهان شریک ارشد در AMRG & Associates گفت.

مقامات گفت که برخی از شیوه های جعلی تحت GST بهتر خواهد بود ردیابی با e-صورتحساب ساز که قرار است اجرا شود از 1 آوریل برای کسب و کار با داشتن درآمد سالانه بیش از 100 تومان کرور. همراه با ساده بازگشت است و همچنین انتظار می رود به اجرا از آوریل سال آینده مقامات مالیاتی را ابزار بهتر برای تشخیص و قبضه کردن فرار آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im