GST پیاده روی به از خط خارج صنعت تلفن همراه منجر به از دست دادن شغل: صنعت بدن

GST revenue, gst, IGST, GSTR 3B returns, finance ministry, latest news on GSTICEA گفت که GST افزایش نرخ بهره را یک بار 15,000 تومان کرور روپیه در مرد مشترک است. (عکس)

GST افزایش نرخ بهره: افزایش GST در گوشی های تلفن همراه به 18 درصد از 12 درصد در زمان رکود اقتصادی همراه با شیوع کروناویروس را از خط خارج صنعت و منجر به از دست دادن شغل, صنعت, بدن ICEA گفت: در روز یکشنبه.

هند تلفن همراه و الکترونیک انجمن گفت: این تصمیم را یک بار 15,000 تومان کرور روپیه های مشترک انسان و تاثیر منفی بیش از 100 کرور روپیه هند مصرف کنندگان است.

اخبار مرتبط

“هنگامی که coronavirus گسترش وحشت رکود اقتصادی در اوج خود است تمایلات مصرف کننده است که ضرب و شتم و بازارهای سهام در, افزایش GST است هر دو ضد شهودی و حساس است. این منجر خواهد شد به کار فوری و زیان و به شدت تعدیل آینده سرمایه گذاری در تولید” ICEA رئیس Pankaj Mohindroo در بیانیه ای گفت.

همچنین بخوانید: GST نرخ پیاده به 18 درصد گوشی های تلفن همراه به خرج کردن جیب خود بیشتر

او گفت که تا ماه ژوئن سال 2017 مصرف کنندگان پرداخت شد 4-5 درصد مالیات بر ارزش افزوده و 1 درصد در وظیفه مالیات غیر مستقیم و بعد آنها بر دوش با 12 درصد GST است که بیشتر افزایش یافته و به 18 درصد.

“18 درصد GST پیاده روی نیز بازگرداندن بد روز از اوایل 2000s که خاکستری در بازار تلفن همراه گوشی های شایع در 90 درصد است. آن را معکوس سال پر زحمت و تلاش توسط دولت و صنعت برای افزایش تولید تلفن همراه و با معقول سیاست مداخلات و مالیات عقلانی,” Mohindroo گفت.

او گفت: این حرکت را نیز به اثبات می تواند فاجعه آمیز برای در حال حاضر شکننده خرده جامعه جایی lakhs کوچک و متوسط خرده فروشان زنده ماندن با فروش گوشی های تلفن همراه.

یک مقام عالیرتبه کشور پیشرو فروشنده گوشی های هوشمند Xiaomi بود گفت: گوشی های هوشمند سازان خواهد بود مجبور به افزایش قیمت گوشی با این پیاده روی در GST.

“به عنوان یک نتیجه از این GST افزایش همه سازندگان گوشی های هوشمند خواهد بود مجبور به افزایش قیمت. این می تواند به تضعیف تقاضا و صنعت تلفن همراه را در هند برنامه.

این همچنین می تواند در دراز مدت تاثیر بر نفوذ اینترنت و دیجیتال هند برنامه به عنوان اکثریت از سرخپوستان دسترسی به اینترنت در گوشی های هوشمند” Xiaomi هند مدیر عامل مانو جین گفت.

ICEA گفت که GST پیاده روی است که بر خلاف نخست وزیر نارندرا مودی چشم انداز را به هند رهبر جهان در تولید تلفن همراه.

Mohindroo گفت که با پیاده روی در GST آن دشوار خواهد بود برای رسیدن به حتی نیمی هدف از 80 میلیارد تومان تولید داخلی گوشی تلفن همراه در این کشور تا سال 2025 مجموعه تحت سیاست ملی در الکترونیک 2019.

تولید تلفن همراه تولید در کشور افزایش پنج برابر و درآمد 10-چین از 58 میلیون واحد به ارزش 18,900 تومان کرور روپیه در 2014-15 به 290 میلیون واحد به ارزش تومان 1,81,200 کرور در 2018-19.

“دولت درآمد پست GST دو برابر شده بود از 10,900 تومان کرور روپیه به تومان 20,700 کرور در عرض دو سال. به اعتصاب بخش با بالاتر GST در این مرحله است که معادل کشتن غاز می گذارد که تخم مرغ طلایی. نه ادراک حرکت توسط هر کشش” Mohindroo گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im