GST شورای اسلامی دیدار این هفته; عمده تصمیم گیری در نرخ گوشی های تلفن همراه, کفش, کود, دیگران انتظار

GST Council, input tax credit, GST on mobile phones, pre-GST tax, ITC refunds, renewable energy devices, GST systemانسان ساخته شده الیاف نیز همان سناریو به عنوان محصولات مانند پلی استر و اکریلیک و ویسکوز مشمول مالیات در 18 درصد است اما ارزش خود را-اضافه کردن محصولات – نخ – جذب GST در نرخ 12 درصد است.

افزایش نرخ بهره در آیتم های مختلف مانند گوشی های تلفن همراه, کفش, کود, تراکتور انرژی های تجدید پذیر و دستگاه های, در میان دیگران خواهد بود در نظر گرفته شده توسط GST شورای اسلامی در جلسه خود در روز شنبه به درست معکوس وظیفه ساختار (IDS) این کالاها منابع گفت. این امر بهانه دولت به اندازه 20 ، 000 تومان کرور روپیه در سال است که در غیر این صورت پرداخت به عنوان بازپرداخت به جای انباشته ورودی اعتبار مالیاتی (ITC).

شناسه ناشی میشود که مالیات بر محصولات تمام شده پایین تر از ورودی آن که محدود تولید کنندگان از استفاده ITC. در حالی که GST سیستم اجازه می دهد تا بازپرداخت انباشته اعتبار این اغلب شامل ارتباط هزینه و تلاش همراه با جریان نقدی مسائل.

اخبار مرتبط

در حالی که این حرکت را تقویت درآمد, مجموعه, آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای رسیدگی به کمبود محافظت درآمد برای دولت است که تخمین زده می شود در 28,000 تومان کرور روپیه در پایان سال مالی 20. GST شورا در آخرین جلسه پیشنهاد چند اقدامات از جمله ادغام اسلب به آنهایی بالاتر افزایش نرخ و فرایند بر روی آیتم های موجود برای تقویت درآمد.

اما بعید است هیچ یک از این گزینه ها خواهد بود تایید شده توسط شورای فقط رتبهدهی نشده است یک مقام رسمی گفت. این جلسه در درجه اول تمرکز بر اصلاح معکوس وظیفه ساختار در مواجهه با موارد خاص به طوری که این رژیم می تواند موثر تر کار می کنند او اضافه شده است.

منابع با اشاره به اینکه 12 درصد GST در گوشی های تلفن همراه مشکل بود به عنوان مهمترین نهاده بودند مشمول مالیات در 18٪. بیشتر وجود دارد و هیچ توجیهی برای مالیات بر گوشی های تلفن همراه در 12 ٪ زمانی که اقلام مانند تلویزیون مشعل چشمه اب گرم و بخاری جذب GST در 18٪.

به طور مشابه, منابع گفت که در حالی که اصلاح نرخ مالیات بر کود را افزایش یارانه و می تواند بار اضافی بر دولت این بود که هنوز هم مطلوب برای تسهیل GST داده شده است که این امر تاثیر کشاورزان به عنوان کود است که یارانه محصول اوره و قیمت ها تنظیم شده است.

در حالی که قبل از مالیات GST و بروز در کارخانۀ شد 9.75% آن قرار داده و در 5% دال زمانی که GST راه اندازی شد. این امر منجر به ITC بازپرداخت حدود 6000 تومان کرور روپیه در کود از جولای 2017.

انسان ساخته شده الیاف نیز همان سناریو به عنوان محصولات مانند پلی استر و اکریلیک و ویسکوز مشمول مالیات در 18 درصد است اما ارزش خود را-اضافه کردن محصولات – نخ – جذب GST در نرخ 12 درصد است. این وارونگی است که بیشتر تبلیغ در زنجیره ارزش به عنوان پارچه جذب GST در نرخ از 5 درصد است. لباس در trun, جذب GST در نرخ 5% (به تومان 1000 دلار در هر قطعه) و 12 درصد (اگر بیش از 1,000 تومان در هر قطعه).

در مجموع بازپرداخت حدود 1,600 تومان کرور روپیه شده است ادعا کرد انسان ساخته شده از نخ و یکی دیگر از 2,300 تومان کرور روپیه بوده است ادعا کرد در پارچه و نساجی دیگر موارد ارائه به GST شورای چرا وارونگی نیاز به رفتن گفت.

این شورا همچنین می توان گفت که دیفرانسیل نرخ و روند کند بازپرداخت در جمع ورودی اعتبار مالیاتی را تحت تاثیر رقابت در صنعت و ثابت کرده است که یک عامل بازدارنده برای سرمایه گذاری در بخش منابع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im