GST شورای اسلامی دیدار: معکوس وظایف نیاز به اصلاح شود اما نه در حال حاضر میترا می گوید FM

In fact, Sitharaman herself recently said she would prefer the GST system to stabilise before another major rates rejig. در واقع Sitharaman خودش به تازگی گفت که او ترجیح می دهند GST سیستم به ثبات قبل از یکی دیگر از عمده نرخ rejig.

در برابر استدلال های برنامه ریزی شده حرکت می کند به درست معکوس وظیفه ساختار در شنبه GST شورای ملاقات با پیاده روی نرخ مالیات برای چند توده-مصرف آیتم های تولید شده توسط اشتغال فشرده در بخش های, West Bengal وزیر دارایی Amit میترا گفته وزیر دارایی Nirmala Sitharaman که چنین تغییراتی می تواند صبر کنید تا اقتصاد تثبیت.

در تلاش برای درست کردن یک نوع خطا مربوط به GST نرخ یعنی معکوس وظیفه ساختار این شورا ممکن است در نهایت باعث رکود بیشتر در کار فشرده در بخش کشاورزی, اقتصاد, میترا هشدار داد.

اخبار مرتبط

افزایش نرخ برای اقلام مختلف از جمله پارچه, کفش, کود, تلفن همراه, تراکتور و انرژی های تجدید پذیر دستگاه های توصیه شده اند توسط یک لوازم کمیته تحت GST شورای. معکوس وظیفه ساختار نشان دهنده شيوع بالاتر مالیات بر ورودی از در تمام موارد. به عنوان کسب و کار نمی تواند با استفاده از بیش از حد ITC در ورودی اگر خروجی بدهی مالیاتی پایین تر است دولت به پایان می رسد تا استرداد انباشته اعتبار به آنها با برآورد درآمد از دست دادن 20 ، 000 تومان کرور روپیه در سال است.

میترا نوشت: به Sitharaman : “بازار در هند روبرو هستند دو whammy با رکود تورمی از یک سو و بلندی اثر شیوع کروناویروس در دیگر. دومی فلج کننده بسیاری از اقتصادهای سراسر جهان است و شروع به تحت تاثیر قرار زنجیره تامین و هزینه های مصرف کننده در هند به عنوان به خوبی…. ممکن است من مصرانه از شما را به ایجاد تغییرات در نرخ ساختار در طول این خطر ناک بار اقتصادی به خصوص با در نظر گرفتن منافع مشترک مردم است.”

با وجود اعتراف به این که معکوس وظیفه ساختار ایجاد یک مجموعه ای از مشکلات میترا سوال که آیا پیشنهاد برای افزایش مالیات باید پس از عمل در حال حاضر با توجه به اینکه اکثر کسب و کار به خصوص MSMEs در تنگه وخیم است.

در واقع Sitharaman خودش به تازگی گفت که او ترجیح می دهند GST سیستم به ثبات قبل از یکی دیگر از عمده نرخ rejig. در حالی که جامع تعمیرات اساسی, نرخ و یا GST اسلب همگرایی ممکن است به تعویق افتاده به یک آینده رای – دیدگاه وجود دارد که مجموع GST نرخ پایین تر بودن از درآمد خنثی سطح یکی از دلایل پایین تر از حد انتظار GST درآمد – اصلاح معکوس وظایف در مقطع فعلی این است که ظاهرا با حمایت تعدادی از کشورهای.

مرکز گفت: به تازگی استفاده از آن خواهد شد در مورد 28,000 تومان کرور روپیه 47,271 کرور جذب شده توسط این صندوق تثبیت هند در FY18-FY19 به عنوان ” مازاد درآمد از GST جبران فرایند به کاهش خارجه دولت GST کمبود درآمد در FY20. حتی بعد از این ایالت’ GST درآمد (SGST) در FY20 خواهد شد برخی از 28,000 تومان کرور روپیه از سطح آنها را به دست زیر 14% تضمین رشد سالانه فرمول.

در آخرین بودجه سخنرانی Sitharaman گفت: “این تصمیم به انتقال به GST صندوق جبران خسارت توازن ناشی از مجموعه ای از سال (2017-18 و 2018-19) در دو قسط. از این پس نقل و انتقالات خود را به صندوق خواهد بود فقط محدود به مجموعه ای از راه GST جبران cess.”

برخی از کشورهای در حال تهدید به حرکت دیوان عالی کشور در برابر مرکز تصمیم گیری است. کرالا وزیر دارایی توماس اسحاق گفت: دولت خواهد رویکرد apex دادگاه طبق ماده 131 به امن در انتظار GST جبران خسارت از مرکز. حتی میترا گفته بود آن را برای مرکز به تدبیر ساز و کاری برای پرداخت خسارت به کشورهای تحت GST اگر صندوق راه اندازی به منظور فرار خشک و با توجه به سکوت قانون مربوطه در جایگزین مکانیزم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de