رشد در بانک های اعتباری برای کسب و کارهای کوچک پاییز; در اینجا چیزی است که RBI داده ها نشان می دهد

استقرار در ژوئیه و اوت شاهد بیشترین انقباض در منفی 1.8 درصد است.

اعتباری و مالی برای MSMEs: رشد اعتبارات بانکی به میکرو و شرکت های کوچک (MSE) قرارداد حاشیه ای در ماه فوریه به 2.6 درصد از 3.1 درصد در ماه قبل در جریان سال مالی است. از Rs 10.67 لاخ کرور اعتباری مستقر توسط بانک ها به عنوان در مارس 29, 2019, مقدار افزایش به تومان 11 لاخ کرور (3.1 درصد) که در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 تومان 10.95 لاخ کرور (2.6 درصد) که در تاریخ 28 فوریه سال 2020 نشان داد RBI اطلاعات در مارس بولتن. پس مارس FY20 رشد ناخالص اعتباری بانک به MSEs باقی مانده قرارداد تا ماه دسامبر است. استقرار در ژوئیه و اوت شاهد بیشترین انقباض در منفی 1.8 درصد است.

“از ماه دسامبر یا ژانویه تا مارس استقرار همیشه بالاتر نسبت به بقیه سال به عنوان وام های مطرح شده توسط MSMEs می رود تا آنجا که سفارشات از دولت و یا PSUs افزایش نسبت به پایان سال مالی است. آنها نگاه به تحقق سالانه خود هدف از تهیه از MSMEs حتی به عنوان بانک ها باید به اگزوز سالانه خود را پرداخت هدف به MSMEs در یک سال مالی است. بنابراین MSMEs سعی کنید به انجام برسانند سفارشات به عنوان بسیاری که ممکن است از طریق وام گرفته” Pankaj Kumar President هندی انجمن صنایع گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: RBI محدودیتهای نظارتی گودال ماسهبازی برای نوآوری در MSME وام; نشان می دهد کسب و کار چگونه به ماندن رقابتی

در شرایط سال بیش از سال (سالانه) رشد اعتباری به MSEs اعتبار رشد کاهش یافته است. از 11.9 درصد رشد اعتبار بین آوریل FY19 و مارس FY20 رشد کاهش یافته است به 8.1 درصد در ماه ژانویه FY20 در مقایسه با همان آخرین دوره سال مالی و 6.7 درصد در ماه فوریه FY20 از سال پیش دوره است. “این می تواند بسیار بالاتر است اما بانک ها ارائه نمی دهد کمک زیادی به MSMEs حتی RBI و دولت از آنها خواست برای حمایت از کسب و کارهای کوچک گفت:” کومار. اعتبار رشد در تولید MSE بود در منهای 1.1 درصد به تومان 3.71 لاخ کرور از Rs 3.75 لاخ کرور که در تاریخ 29 مارس 2019. رشد خدمات MSEs شد 4.7 درصد در Rs 7.23 لاخ کرور از Rs 6.91 لاخ کرور روپیه در ماه مارس سال گذشته است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im