رشد جمهوریخواه ترس از coronavirus انتخابات خطر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بازارهای بین المللی

بازارهای سهام سقوط در روز پنج شنبه در میان تازه هشدار که coronavirus شیوع بدتر تعمیق ترس در میان برخی از چهره های جمهوری خواه که جهانی همه گیر می تواند آسیب های رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

آخرین بازار افت یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در اتاق جلسه کاخ سفید به سیگنال او به دست گرفتن کنترل یک بحران پاسخ بود که گرفتار مبهم پیام.

اما مداخله او قرار دادن معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول پاسخ را افزایش می دهد احتمال این که در کاخ سفید برگزار خواهد شد مسئول برای هر گونه اشتباه و یا مرگ و میر.

“اما این چیزی است که رهبران” گفت: یک کلید 2020 کمپین اهدا کننده. “باراک اوباما نمی خواهد آن را انجام داده اند اما با که می آید خطر است.”

ترس در کاخ سفید بود و در حال حاضر که coronavirus نیز آلوده کرده است که 60 نفر تا کنون در ایالات متحده را تبدیل به یک “قوی سیاه” رویداد یا یک کم احتمال پدیده ای است که تبدیل به غیر قابل پیش بینی در مقیاس بزرگ اثر.

در روز پنج شنبه و اثرات آن بودند یک روز ششم از بازار سهام می افتد. آن را به معنای S&P 500 با کاهش یافته بود تا آنجا که 11.2 درصد از رکورد یک هفته قبل است.

کسب و کار در سراسر جهان پرده برداری از اقدامات ایمنی طراحی شده برای جلوگیری از کارگران از سقوط بیمار. Facebook اعلام کرد که لغو سالانه خود کنفرانس توسعه, برنامه ریزی شده برای ماه مه در کالیفرنیا و مایکروسافت گفت که بیرون کشیدن از بازی در کنفرانس ماه آینده.

برای یک رئیس جمهور در حال اجرا برای انتخاب مجدد بر روی یک پلت فرم تحت سلطه بازار سهام رشد و شکوفایی اقتصادی, چشم انداز مالی تنگی جادوها انتخاباتی خطر با توجه به تجزیه و تحلیل جدید توسط گلدمن ساکس.

“رشد اقتصادی به ویژه در 2Q از انتخابات سال بوده است یک کلید پیش بینی های گذشته انتخابات ریاست جمهوری” گفته تحلیلگران در یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه شب. “اگر coronavirus اپیدمی مادی تحت تاثیر رشد اقتصادی آمریکا ممکن است افزایش احتمال پیروزی دموکراتیک در سال 2020 انتخابات است.”

قبلا تهمت بود به دنبال بازی کردن خطرات و عقب نشینی در برابر خود مقامات که هشدار داده بود از امکان “شدید” تاثیر بر زندگی روزمره است.

“من فکر می کنم بازار سهام را بهبود می یابند,” او گفت: قبل از اذعان به این که بیماری “تاثیر” در تولید ناخالص داخلی.

او اطمینان استقبال شد توسط خواهان.

سناتور. جونی ارنست از آیووا گفت: “من لازم نیست که نگرانی در مورد تأثیر انتخابات. همه فقط نیاز به مطمئن شوید که آنها در حال حفاظت از خود شستن دست خود انجام همه چیز لازم برای جلوگیری از هر نوع ویروس آن است که آیا آنفولانزا است که ما تجربه هر فصل و یا چیزی شبیه به coronavirus.”

چهره های کلیدی حتی دیدن یک حرکت صعودی بالقوه برای آمریکا اولین پیام.

یک مقام ارشد دولت گفت: این بحران یک فرصت برای تاکید این پیام را به کسب و کار است که با داشتن چین در زنجیره تامین می افزاید: خطر است.

“به صداقت در حالی که وجود دارد این است که خطر به طور کلی اقتصاد ایالات متحده به طور کلی دولت دموکراتیک اولیه ترین politicals در دولت احساس بسیار خوش بینانه در مورد شانس خود را در ماه نوامبر,” او گفت:.

“بررسی برای رئیس جمهور اقدام دیروز حتی در میان خود بیشترین منتقدان شد تا حد زیادی مثبت است. او به حق تن از نگرانی بود اما نه هیستریک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>