مخالفان گفت که بررسی های اقتصادی ارائه است که قطع شده است از زمین واقعیت است. این سرزنش “یاد ماندنی سوء مدیریت” از دولت نارندرا برای “دوران سخت” از اقتصاد است.

کنگره سخنگویان MV Rajeev Gowda, Supriya Shrinate و Gourav وللبه به خبرنگاران گفت که رئیس مشاوران اقتصادی از دولت نارندرا نادیده گرفته اند زمین واقعیت در تمام این سال است.

آنها گفت: بررسی تساوی بیشتر بر منابع تاریخی از نظریه های اقتصادی است. “اما حتی منابع تاریخی بدون توجه به توزیع ثروت و موانع ایجاد ثروت است که در هند باستان وجود داشته است برای مثال در سیستم طبقه” Gowda گفت.

این Rajya سبها عضو اضافه شده است که کنگره دولت در گذشته متمرکز بر رشد و توسعه سازی توسط بخش دولتی هزینه و پشتیبانی. “هنگامی که ما تا به حال ساخته شده است به اندازه کافی قوی بنیاد ما liberalised و هند پس از آن رشد بهره مند است از سیاست های ما. متاسفانه تلاش های ما برای گرفتن تا با بقیه جهان شده است, کمک مودی دولت در سیاست و یا با آن CEA اقتصادی, نظرسنجی,” او گفت:.

آنها گفتند با وجود ادعاهای بزرگ واقعیت این است که این کشور بدترین اقتصاد در 42 سال است. “بیکاری در بالا و تاریخی. برای اولین بار در چهار دهه مصرف کاهش یافته است, افزایش نگرانی از افزایش فقر و سوء تغذیه. درآمد در حال خشک شدن شدت” گفتند.

هیچ نقشه راه معتبر

Gowda اضافه شده است که بررسی می کند و حاضر نیست هر معتبر نقشه راه برای حل و فصل موانع که در راه افزایش سرمایه گذاری های خصوصی. “Thalinomics یکی دیگر مبهم و تاریک کردن. ادعای مقرون به صرفه cyrus گمراه کننده هستند به ویژه پس از NSS مصرف سروی با اشاره به چگونگی مصرف مواد غذایی را کاهش داده است ما در مواجهه با ترس از افزایش فقر و سوء تغذیه. آنچه که ما در حال کاهش cyrus. هند شده است به طور مداوم در حال سقوط در شاخص گرسنگی جهانی و صفوف پشت نپال و بنگلادش و پاکستان,” او گفت:.

Shrinate گفت: رشد طرح 6-6.5 درصد در نظر سنجی معتبر است. “یک نگاه در سال گذشته پیش بینی از 7 درصد رشد در مقابل واقعی زیر 5 درصد واقعیت به ما می گوید ما نیاز به آماده می شود حتی بدتر از سال مالی در سال مالی 2021. خوش بینی خوش است اما این بررسی باید واقع بینانه باور بینی,” او گفت:.

وللبه گفت: این مرکز نشان داد ادغام به عنوان راهی برای کمک به بانک ها به صورت بحران است. “بانک ها باید سرمایه است. اگر شما ادغام بانک ها بدون سرمایه, چگونه می تواند این نهاد جدید ایجاد سرمایه ؟ این مرکز هیچ پاسخ برای این” وللبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی