ناخالص دارایی های غیر نمایشی از بانک ها ممکن است افزایش یابد تا 9.6-9.9%: مراقبت

The data compiled by CARE showed that gross NPAs of banks showed a declining trend from 9.5% in the June quarter to 9.3% in the September as well as December quarters of financial year 2020.داده های وارد شده توسط مراقبت نشان داد که تولید ناخالص NPAs از بانک ها نشان داد که کاهش روند از 9.5 درصد در ماه ژوئن سه ماهه به 9.3 درصد در ماه سپتامبر به عنوان به خوبی به عنوان دسامبر چهارم مالی سال 2020.

ناخالص دارایی های غیر نمایشی (GNPA) از بانک ها به احتمال زیاد به افزایش 9.6-9.9 درصد نسبت به 9.3% تا دسامبر سه ماهه با توجه به تاثیر Covid-19 شیوع مواجهه خاص تاکید کرد بخش های اعتدال در بانک رشد اعتبار و خاموش تقاضا سناریو با توجه به گزارش آژانس رتبه مراقبت در NPA جنبش است.

رتبه آژانس انجام داده است و تحلیل 38 بانک که نشان داد GNPAs از بانک ها بودند 9.3% تا سه ماهه دسامبر. “با توجه به این که شده است وجود دارد هیچ بهبود قابل توجهی در اقتصاد پیری مقررات و همراه با شیوع اخیر از Covid-19 بخش بانکی ممکن است شاهد یک اثر منفی بر اعتبار تحویل و کیفیت دارایی ها منجر به فشار بر کفایت سرمایه” در این گزارش است.

اخبار مرتبط

صحبت کردن در مورد این وضعیت با توجه به Covid-19 گزارش گفت: “به عنوان یک مستند های اعمال شده در هند و جهان, هر دو مصرف داخلی و همچنین صادرات گرا صنایع می تواند تحت تاثیر قرار به دلیل خاموش تقاضا است.” این گزارش در ادامه گفت که در طولانی مدت اختلال می تواند تاثیر توانایی شرکت ها به خصوص میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs) از بخش های متعدد برای سرویس تعهدات مالی خود را که منجر به بالا NPA سطوح. علاوه بر این کارکنان دریافت کرده اند که کاهش دستمزد و خود اشتغالی افراد ممکن است تحت تاثیر قرار و پرداخت خود رفتار – به خصوص در وام های شخصی به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ بلیط وام – ممکن است تضعیف شده است.

داده های وارد شده توسط مراقبت نشان داد که تولید ناخالص NPAs از بانک ها نشان داد که کاهش روند از 9.5 درصد در ماه ژوئن سه ماهه به 9.3 درصد در ماه سپتامبر به عنوان به خوبی به عنوان دسامبر چهارم مالی سال 2020. با توجه به گزارش تا در سه ماهه دسامبر تصور این بود که بانک محرومیت تعداد کمی از آنها تا به حال به طور کلی تبدیل گوشه در NPAs. داده ها همچنین نشان می دهد که مجموع مقررات ساخته شده توسط بانک ها شده اند در یک روند صعودی حتی به عنوان مقررات توسط بانک های نوسان.

در مجموع مقررات را به مبلغ تومان 9.26 لاخ کرور شروع از ماه مارس سه ماهه FY17 تا دسامبر چهارم از FY20. در این گزارش گفت که مقررات بانک ها به احتمال زیاد به افزایش در سه ماهه های آینده در حساب از شناخت دارایی تاکید کرد.

این گزارش همچنین می گوید که وجود دارد خواهد بود و تاثیر منفی بر بانک ها با توجه به حکم اخیر دیوان عالی کشور در بخش مخابرات. در حال حاضر بانک ها باید قرار گرفتن در معرض از `1.36 لاخ کرور که در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 نسبت به بخش مخابرات و بخش صنعتی از جمله مخابرات.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>