گریم وارد فاز — سه نقطه داغ شهرستانها

تیاو coronavirus همه گیر است به حرکت به یک خطرناک تر فاز در هفته آینده با سه بیشتر شهرهای بزرگ به احتمال زیاد به شدت مبتلا به نیویورک شده است.

نیویورک بدتر از هر نقطه با 44,000 تایید موارد نیمی از مجموع در سراسر کشور. شهر نیویورک به تنهایی گزارش 23,000 موارد و 365 مرگ و میر. شهر پزشکان می گویند این بیمارستان ها وجود دارد به صورت یک بدتر از فاجعه در طول اپیدمی ایدز یا 9/11 حملات تروریستی است.

اما نیویورک کاهش تلاش به نظر می رسد به کار به عنوان دولت مورد جدید را آغاز کرده اند به سطح ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams روز جمعه گفت. بنابراین در این شهرستان تا به حال تنزل عفونت و به یک نقطه عطف حتی اگر بدترین و در عین حال به آمده و یعقوب K. Javits مرکز کنوانسیون تبدیل شده است به طور موقت بیمارستان در آماده سازی برای هجوم بیماران.

اما سه شهر دیگر در صورت رشد بحران آدامز گفت. “ما همچنین نقاط داغ مانند دیترویت مانند شیکاگو مانند نیواورلئان است که بدتر هفته و هفته آینده از آنچه که آنها تا به حال در این هفته گفت: روز شنبه در CBS This Morning.

در هر شهر مورد افزایش صدها نفر در هر روز است. میشیگان مقامات بهداشت تایید 2,856 موارد از شنبه تا 564 در 24 ساعت. روز جمعه مورد تعداد تا به حال شروع به پریدن کرد به 3000. دیترویت و همسایه Wayne County حساب برای نیمی از تمام موارد در میشیگان با توجه به Fox 2 Detroit.

شیکاگو مقامات اعلام کرد در مجموع 1,489 coronavirus موارد از 1,149 پنج شنبه و 950 چهارشنبه. شیکاگو بیمارستان در حال آماده شدن برای اجتناب ناپذیر افزایش است. از روز جمعه همه دانشگاه شیکاگو طب سلامت, سیستم, کارکنان, حتی کسانی که کار نمی کنند با بيماران بودند obvliged به پوشیدن ماسک در همه زمان ها در محوطه دانشگاه.

نیواورلئان نیز انتظار افزایش در هفته آینده. شهر حساب برای 1,170 از Louisian کل 2,746 موارد تایید شده. مرگ و میر در نیواورلئان رسیده 57 نیمی دولت در کل.

شهردار LaToya Cantrell است سراغ برای سرریز سایت برای بیمارستان ها هستند که به احتمال زیاد به آمار ظرفیت دومین هفته از ماه آوریل است.

رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز گفت: دولت در همان مسیر به اسپانیا و ایتالیا که در آن بیمارستان سیستم های غرق شده و هزاران نفر از ویروس.

“ما می بینیم که در حال حاضر این مکان شده اند که مهاجم مورد ماندن در خانه در مورد نگه داشتن زیر گروه 10 موفق بوده است” آدامز در روز جمعه گفت. New Orleans هر چند هم مخالف است. آن است که تصور می شده اند ضربه سخت به دلیل گسترده مردی Gras جشن که بسته بندی خیابان ها تا اواخر فوریه.

فرمانداران و شهرداران در حال عجله برای افزایش ظرفیت بیمارستان به خصوص از هواکش. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو Cuom نیروبخش است به مراتب بیشتر موارد حتی پس از تحمیل یک مستند در دولت خود و خواسته است دولت فدرال برای ده ها هزار نفر از طرفداران.

رئیس جمهور تهمت و پس از کم اهمیت جلوه دادن نیاز به هواکش اواخر روز پنجشنبه در مصاحبه با Sean Hannity از فاکس نیوز, تغییر رویه و به استناد دفاع تولید عمل قدرت Fridat مستقیم جنرال موتورز برای تولید هواکش اگر چه او بعد از پیشنهاد او ممکن است نیاز به استفاده از این قانون بعد از همه.

“ما نمی توانیم به از دست دادن یک روز به خصوص بعد از 30 تا 60 روز او گفت:” در جلسه سهشنبه شب و افزود که ایالات متحده خواهد به اندازه کافی تولید هواکش برای صادرات به کشورهای مبتلا به این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن alked به مطبوعات پس از امضای تاریخی $2.3 تریلیون امداد لایحه با هدف حفظ کارکنان کسب و کارهای کوچک و صنایع.

این قانون شامل 150 میلیارد دلار کمک به کشورهای که در آن درآمد را فرو ریخت. کومو گفت: مبالغ بودند به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز است و هشدار داد که او را مجبور به قطع خدمات به تعادل بودجه فقط به عنوان نیاز به انفجار بود.

خواسته در مورد این جمعه تهمت گفت: “ممکن است چیزی که در آن ما باید برای کمک به متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>