Greg Gutfeld انفجار هیلاری کلینتون coronavirus tweet: ‘من می گویند او باید در جهنم فاسد, اما من فکر می کنم او در حال حاضر وجود دارد

رادیو فردا میزبان Greg Gutfeld ناودان وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون برای شوخی در مورد امریکا گزارش تبدیل شدن به کشور با تایید coronavirus موارد است.

روز جمعه کلینتون توییتی رئیس جمهور تهمت آیا “وعده” امریکا و اولین,'” شوخی سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن برای گسترش COVID-19 در ایالات متحده است.

در پاسخ Gutfeld گفت: او بگویید کلینتون به “پوسیدگی در جهنم” اگر او نمی شد “در حال حاضر وجود دارد.”

“من نمی توانم باور کنم که من قصد دارم برای گفتن وجود دارد هیچ کلمه ای برای هیلاری کلینتون” Gutfeld آغاز شد.

“او نه تنها به سرقت برده و این شوخی نیست حتی یک شوخی خوب و شوخی بر درد و رنج دیگران است. من می گویند او باید در جهنم فاسد, اما من فکر می کنم او در حال حاضر وجود دارد.”

“هنگامی که شما در نگاه مردم رنج می برند — راه عفونت نرخ در حال افزایش است چرا که ما در حال آزمایش بیشتر است. و این مردم هستند که واقعا می خواستم تست بیشتر بنابراین شما به طور طبیعی خواهید برای دیدن بیشتر عفونت نرخ. اما اگر شما می بینید که به عنوان یک فرصت برای توجه مستقیم به خود در رسانه های اجتماعی شما چه دانشمندان در تماس خواهد بود scumbag و شما کسی است که ما را فراموش نخواهد کرد.”

Gutfeld گمان که یک بار اضطراری برای بهداشت عمومی ناشی از کوروناویروس خطاب است, کلینتون یاد می شود به عنوان یک “تبه کار.”

“هنگامی که این است که بیش از همه و با انجام, او را برای رفتن به سقوط در تبه کار طرف. و من قصد ندارم به آن را فراموش کرده ام” Gutfeld به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>