شاخه های سبز ممکن است یک سراب اخیر چشم انداز مثبت نمی بازیابی

Industrial production data (as of December) show ongoing pain in the capital goods and infrastructure/construction sectors. (Representative image)آمار مربوط به تولید صنعتی (از دسامبر) نشان می دهد درد مداوم در کالاهای سرمایه ای و زیرساخت/بخش ساخت و ساز. (تصویر نماینده)

توسط شخصی Varma & Aurodeep Nandi

ژانویه داده ها نشان می دهد sub-par رشد: بالا فرکانس رشد شاخص در حال نشان دادن برخی از نشانه هایی از bottoming در مجموع هر چند ادامه داد: ضعف در بسیاری از بخش ها را ندارد ما با اعتماد به نفس به آن را بازیابی. مصرف شاخص هستند بهتر است در حاشیه اما سرمایه گذاری و تقاضای خارجی باقی می ماند بدون زرق و برق و اعتباری رشد اقتصادی کند.

اخبار مرتبط

Nomura را کامپوزیت شاخص پیشرو (CLI) است که یک چهارم سرب بیش از غیر کشاورزی به تولید ناخالص داخلی تعدیل شده به 99.6 در Q1, حاشیه زیر 99.7 در Q4 سال 2019 نشان می دهد که قانع کننده بازیابی همچنان دشوار است. این نشان دهنده ضعف outturn در تولید صنعتی واقعی عرضه پول و اعتبار واقعی رشد.

این Nomura غافلگیری اقتصادی رشد شاخص به -0.07 در اواسط ماه فوریه در مقابل -0.38 در اواسط ژانویه معنی-بازگشت پس از پایین +/-1 انحراف استاندارد پنجره. این نشان می دهد احتمال بالاتر از مثبت داده شگفتی در ماه های آینده.

این Nomura RBI سیاست سیگنال شاخص کاهش یافت و به -0.10 برای فوریه در مقابل -0.06 در ماه ژانویه در حال حرکت در جهت, کاهش, با توجه به کاهش قیمت نفت اگر چه هنوز هم در زیر -0.20 آستانه است که بصورتی پایدار و محکم سیگنال های کاهش نرخ.

چشم انداز سیاست پولی: RBI را کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) را می بیند دامنه و فضا برای پیشبرد سیاست کاهش به دلیل پایین آن اعتقاد بر رشد بازیابی و نگرانی در مورد ثبات مالی. ما همچنان به انتظار 25bps کاهش نرخ در Q2 با یک احتمال است که این می تواند تحویل داده می شود به عنوان اوایل به عنوان در ماه آوریل است.

علاوه بر این با تمرکز در حال حاضر به طور فزاینده ای در انتقال سیاست ما انتظار RBI برای پیگیری بیشتر در دراز مدت عملیات مخزن (LTROs) احتمالا امید بستن برای یک هدف بیشتر برنامه.

Takeaways کلیدی از Nomura گرما-نقشه فرکانس بالا داده:
مصرف و تقاضا نشان ضعیف بهبود: در 3 ماه میانگین متحرک (3-mma) اساس بیشترین مصرف و تقاضا شاخص باقی می ماند و در اعماق انقباضی خاک با بهبود در Q4 بیش از Q3 شروع به محو شدن در ماه ژانویه است. نوپای بهبود در بخش خودرو-مانند خرید و فروش خودروهای سواری و دو چرخ در Q4 وارونه شده است در ماه ژانویه است. در مقابل دیزل مصرف برداشت (2.2% y-o-y 3-mma در ماه ژانویه انتظار: کاهش از 0.4% در ماه دسامبر) آیا به عنوان تراکتور فروش در حاشیه (-2.0% در مقابل -5.3% در ماه دسامبر). در کل اگر چه داده ها نشان می دهد ضعف قابل توجهی در مناطق روستایی تقاضا نسبت به شهری تقاضا است.
داده ها بر تقاضای سرمایه گذاری باقی می ماند بدون زرق و برق, با حاشیه های بهبود در ترافیک راه آهن (اگر چه هنوز پیمانکاری) و اعتدال در capex رشد. آمار مربوط به تولید صنعتی (از دسامبر) نشان می دهد درد مداوم در کالاهای سرمایه ای و زیرساخت/بخش ساخت و ساز.
بخش خارجی همچنان ضعیف: صادرات عملکرد ضعیف در ژانویه به عنوان بازدید کننده ورود. ناامید کننده رشد صادرات نشان می دهد که هند بود با بهره گیری از صادرات و تثبیت کننده در سایر نقاط آسیا را قبل از COVID-19 شیوع (احتمالا به این دلیل که منطقه ای صادرات ترقی بیشتر بود tech گرا). سرعت انقباض در هسته واردات (سابق نفت و طلا)—به طور معمول یک بارومتر تقاضای داخلی—بدتر در Q4 اما بهبود حاشیه در ماه ژانویه است.
صنعتی رکود: در سمت عرضه بخش صنعت همچنان به underperform با داده ها تا ماه دسامبر نشان دادن وخامت رشد کلی تولید صنعتی, شرکت اعتباری و جراحی خروجی. وجود دارد در بهبود سیمان و زغال سنگ و رشد تولید در Q4 و در تولید برق در ماه ژانویه هر چند رشد باقی مانده است نسبتا ضعیف است. تنها outperforming صنعتی شاخص PMI که به شدت افزایش یافت در ماه ژانویه است.
بخش خدمات نشان می دهد حاشیه های بهبود: بسیاری از خدمات شاخص های بهبود یافته در Q4 و ادامه داد: این در ماه ژانویه است. شاخص مدیران خرید بخش خدمات در نسبتا قوی سطوح است.

نیز وجود دارد برخی از بهبود در هوا و راه آهن ترافیک مسافری و تجاری نور فروش خودرو, هر چند بهبود باقی می ماند در سطح ضعیف. در سمت تلنگر, متوسط و سنگین تجاری و فروش خودرو همچنان در رکود, هر چند سرعت انقباض کاسته است. در شاخص های مالی پیدا کنیم معمول دوگانگی سالم رشد و افتادن رشد اعتبار ادامه دارد.

برخی از فرکانس بالا شاخص bottoming ، ما ماهانه شاخص فعالیت (مای) که مصالح کلید فرکانس بالا شاخص به یک شاخص به نظر می رسد کف در ماه نوامبر. اگر چه هنوز قرارداد خواندن در ماه دسامبر بهبود یافته به -1.3% y-o-y در مقابل -3.0% در ماه نوامبر.

ما محتاط باقی می ماند که چگونه پایدار این bottoming خارج خواهد شد. بسیاری از شاخص هایی که نشان داده اند بهبود اما باقی می ماند در سطح نسبتا پایین و تا حد زیادی در انقباضی خاک. در حالی که پرش در هسته واردات و شاخص مدیران خرید نشان می دهد یک وانت در فعالیت های داخلی در ماه ژانویه این منعکس کننده ممکن است تنها موجودی پا به جای دوام وانت در تقاضای نهایی. با توجه به رکود در واردات از سرمایه گذاری کالاها و انقباض در کالاهای مصرفی رشد واردات آن است که خیلی زود به نتیجه گیری کرد که بهبود است و با توجه به پایدار تقاضای داخلی.

علاوه بر این ادامه رکود در رشد اعتبار همچنین می افزاید: به ما بدبینی ارزیابی از چشم انداز اقتصادی—نشان می دهد یک تلاقی تقاضای ضعیف شرایط و افزایش ریسک گریزی توسط بانک ها. حتی اگر تیتر رشد در نهایت بهبود شکاف بین دارا و ندار از نظر در دسترس بودن اعتبار بانکی بعید است که درست به زودی. با وجود RBI توسل به غیر متعارف تزریق نقدینگی از طریق (LTRO) به اعتقاد ما آن را انجام خواهد داد کمی به آدرس بازار وام و اعتبار اختلال.

به طور کلی ما به حفظ ما در زیر اجماع چشم انداز رشد انتظار رشد تولید ناخالص داخلی به شیب بیشتر به 4.3% y-o-y در Q4 (داده ها با توجه 28 فوریه) در مقابل 4.5% در Q3 (اجماع: 4.7%). در FY21 ما انتظار داریم رشد تولید ناخالص داخلی به طور متوسط 5.7% y-o-y, زیر RBI پیش بینی 6٪. کلید خطر حرکت نزولی—هر دو در عرضه و طرف تقاضا است—تاثیر COVID-19 شیوع. در طرف عرضه چین حساب ~14 درصد از هند واردات و شیوع است به احتمال زیاد برای مختل کردن تجهیزات برای صنایع کلیدی مانند داروسازی, خودکار, الکترونیک و برق خورشیدی. تولید و کمبود خواهد به احتمال زیاد وزن در فعالیت های صنعتی با شروع ماه فوریه. در طرف تقاضا منجر به سرريز بر روی رشد جهانی است به احتمال زیاد به بیشتر ابر چشم انداز هند صادرات و سرمایه گذاری چرخه.

با شاخص تورم در ماه دسامبر و ژانویه ~1.5 pp بالاتر از RBI را بالا هدف از 6 درصد چشم انداز کاهش بیشتر را در حال حاضر متوقف شده است. با این حال ما معتقدیم ژانویه نشانه اوج تورم خواندن برای این و آن است که به احتمال زیاد تا متوسط در ماه فوریه—هر چند از آن است به احتمال زیاد باقی می ماند بالا در بیش از 6 درصد. بیشتر disinflationary فشارهای باید از ریشه اصلاح سبزی قیمت و کاهش جهانی قیمت کالاها به خصوص نفت خام است. در مقابل COVID-19-چراغ اختلال در عرضه ممکن است به سمت بالا فشار در داروسازی مصرف کننده و قیمت خوب. هنوز هم انتظار داریم شاخص تورم متوسط از ~6.5% در Q1 به 4.7-4.6% در Q2 و Q3 و در نهایت اسلاید به 2.4 درصد در Q4. اکثر اعضای MPC در حال حاضر متقاعد شده است که با وجود زمان افزایش نرخ تورم و پتانسیل آن را به باقی می ماند بالاتر از 5% تا Q3 (با توجه به RBI بینی) وجود دارد فضا برای سهولت بیشتر است. به نظر ما آن است که یک سوال از ‘که’ به جای ” اگر ” با اعتقاد بر رشد بازیابی کم در میان بسیاری از اعضا و فرماندار ابراز نگرانی در مورد ثبات مالی.

ویرایش گزیده ای از Nomura را “آسیا بینش” (25 فوریه)

نویسندگان تحقیقات تحلیلگران با Nomura Holdings. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>