‘بزرگترین سوء استفاده از قدرت من تا کنون دیده اند’: بایدن می گوید Barr باید استعفا سنگ مورد

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خواستار دادستان کل ویلیام بر استعفا برای دخالت در پرونده از ایران عمل راجر سنگ.

بایدن به نظر می رسد در MSNBC روز دوشنبه برای بحث در مورد دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و در واکنش به تغییرات اخیر در سنگ مورد. بایدن گفت که او موافق با بیش از 1100 سابق وزارت دادگستری با مقامات در تماس برای بار استعفای در نامه ای که متهم به دادستان کل از رئیس جمهور تهمت شخصی “مناقصه” در دخالت در این مورد.

“این شده است — بزرگترین سوء استفاده از قدرت من تا کنون دیده اند در دست این رئیس جمهور است که بدون هیچ حس نجابت و یا درک درستی از قانون اساسی و بر تسهیل آن است که فراتر از درک من می شود.”

“هیچ رئیس جمهوری بدون رییس جمهور, هیچ رئیس جمهوری تا کنون تهدید یک وکیل به طور کلی به سوء استفاده از قدرت به عنوان آنجا که این مرد است” بایدن اضافه شده است.

هفته گذشته DOJ مداخله در مورد سنگ انداختن صدور حکم توصیه این پرونده را دادستان به توصیه حکم سبک تر. این حرکت به نظر می رسد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نارضایتی خود را با اصل مجازات است. Barr گفت: این تصمیم به مقیاس آن ساخته شده بود قبل از رئيس جمهور با انتقاد از راهنمایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش Barr برای “در اختیار گرفتن” از این مورد در توییتر riling دموکرات در کاپیتول هیل که ادعا شده که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است دستور داده اند که مداخله به عنوان یک سیاسی به نفع سنگ دیرین خود ،

Barr گفت: ABC News در روز پنج شنبه که تهمت را ثابت توییتر تفسیر در DOJ تحقیقات باعث می شود “این غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” و ادعا کرد که کار خود را باقی خواهد ماند مستقل از رئیس جمهور سیاسی خواسته.

بایدن پیش از این با نام برای بار استعفای مه ادعا دادستان کل و سنن خاص سابق مشاور رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016. در آن زمان بایدن گفت: بر حال “از دست رفته اعتماد به نفس از مردم آمریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im