بزرگ ‘زمان’: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس Buttigieg خروج ‘آغاز’ از دموکرات ها ‘گرفتن برنی از بازی’

Pساکن تهمت پیش بینی پیت Buttigieg پایان ریاست جمهوری خود پیشنهاد کمک خواهد کرد جو بایدن امن نامزدی حزب دموکرات بیش از برنی ساندرز.

“پیت Buttigieg است. از SuperTuesday آرا را به خواب آلود جو بایدن. بزرگ زمان. این واقعی است آغاز لذا مصرف برنی از بازی – هیچ نامزدی دوباره!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی فقط چند دقیقه بعد از خبر شکست که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار است که انتظار می رود برای پایان دادن به خود در کاخ سفید را پیشنهاد داد.

ساندرز فعلی جبهه-دونده است که توسط بسیاری دیده می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار به عنوان آسان تر انتخابات عمومی به ضرب و شتم حریف از میانه دموکرات مانند سابق معاون رئیس جمهور و یا سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. این سناتور ورمونت از سوی دیگر است که خود قسم خورده سوسیالیستی و رد هر گونه “کمک” او ممکن است از تهمت و حامیان او در مصاحبه ای در روز یکشنبه.

آن است که روشن نیست اگر Buttigieg همچنین یک میانه قصد دارد در حمایت از کاندیدای دیگر قبل از سه شنبه این هفته برای اولین بار عمده اولیه روز رای گیری با کشورهای مختلف و تعداد زیادی از نمایندگان در بازی. قبل از انداختن بیرون Buttigieg دقت برنده آیووا قفقاز در برابر ساندرز به پایان رسید و دوم نزدیک پشت سر او در نیوهمپشایر اولیه.

یک RealClearPolitics متوسط از نظر سنجی های ملی است ساندرز در وهله اول با 29.6% پشتیبانی توسط جو بایدن با 18.8% پشتیبانی می کند. بلومبرگ دور کردن سه با 16.4% پشتیبانی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>