گام بزرگ! راه آهن هند برای مبارزه با رمان COVID-19 شیوع تولید دنده محافظ; جزئیات در اینجا

railwaysراه آهن هند در حال برنامه ریزی برای توسعه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در مقیاس بزرگ پس از تهیه مواد خام است.

راه آهن هند چرخ دنده تا برای مبارزه با کروناویروس! به عنوان بخشی از آن آمادگی برای کنترل گسترش رمان Coronavirus عفونت Piyush Goyal-led آهن هند در حال برنامه ریزی برای توسعه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در مقیاس بزرگ پس از تهیه مواد خام است. همچنین ملی حمل و نقل است که به دنبال کشف تولید هواکش و همچنین آموزش آن به کارکنان پزشکی برای اضافه کردن به طور کلی قابلیت به منظور مبارزه با COVID 19 شیوع با توجه به IE گزارش. به عنوان بخشی از یک محاکمه اجرا راه آهن هند نیز تولید دست عفونی در پایین مقیاس. حتی اگر همه مسافر خدمات قطار در شبکه راه آهن هند لغو شده اند بالا مقامات ملی حمل و نقل به تازگی ملاقات کرد به منظور کشف راه هایی برای استفاده از منابع خود را در برابر رمان شیوع کروناویروس.

با توجه به ارشد راه آهن رسمی اعلام شده در گزارش ملی حمل و نقل در حال حاضر ساخته شده خود دست عفونی و ماسک. حتی اگر این ماسک ها نه N95 ماسک, اما آنها به اندازه کافی خوب برای حفاظت او گفت:. راه آهن هند’ شمالی حمل و نقل راه آهن و واگن اداره واقع در Firozpur همراه با مواد شیمیایی و متالورژی مقامات واحد تولیدی دست عفونی در هزینه از 310 تومان به ازای هر لیتر. بر اساس این گزارش محصول حمل با نام تجاری نام: “IR”. پیش از این ملی حمل و نقل بود و گرداندن مراکز فساد دست sanitiser در هزینه 190 تومان در هر 100 میلی لیتر.

اخبار مرتبط

در حال حاضر راه آهن هند مشغول گرفتن تمام پایانه متوقف قطار خدمات بازگشت به پایگاه خود را در انبار. بیش از 600 خالی با چنگک جمع کردن پراکنده در سراسر کشور است. این گزارش همچنین گفت که پردازنده کارکنان راه آهن هند که چپ شده اند دور از پایگاه های اصلی خود را هنگامی که قطار شدند و عملیاتی آموزش داده شده به استفاده از خالی با چنگک جمع کردن و بازگشت به خانه.

وزارت راه آهن لغو تمام قطار مسافری خدمات در پی COVID 19 شیوع. قطار خدمات از جمله بیمه قطار اکسپرس و یا ایمیل قطار مسکونی راه آهن و قطار حومه کلکته مترو راه آهن و غیره. لغو خواهد شد تا 2400 ساعت از 31 مارس سال 2020 است. اما قطار کالا ادامه خواهد داد به کار گیرند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>