‘نابغه بزرگ’: برنی ساندرز ریپ به مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از coronavirus

جبهه دموکراتیک-دونده برنی ساندرز تمسخر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در آخرین مناظره تلویزیونی گفت که گسترش جدید کروناویروس فشار به پایان رسیده در دو ماه.

“در کاخ سفید امروز ما باید خود توصیف نابغه بزرگ — خود-توصیف — و این نابغه بزرگ به ما گفته است که این کروناویروس در حال رفتن برای پایان دادن به در دو ماه” ساندرز گفت: سه شنبه شب. “مارس جادویی تاریخ است که این دانشمند بزرگ ما در کاخ سفید تعیین کرده است — من آرزو می کنم من شوخی. این چیزی است که او گفت.”

ساندرز به نظر می رسد اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات این ماه که در آن او گفت: “در حال حاضر این ویروس است که ما در حال صحبت کردن در مورد نیاز به انجام — شما می دانید بسیاری از مردم فکر می کنم که می رود در ماه آوریل با گرما — گرما در می آید. به طور معمول آن دور خواهد شد در ماه آوریل است.” ساندرز همچنین با اشاره به اصطلاح “بسیار پایدار نابغه” که مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد استفاده برای توصیف خود را هنگامی که منتقدان خود را مطرح کرده اند سوال در مورد این سلامت روانی ،

دموکرات کنگره باید ناودان کاخ سفید در پاسخ به coronavirus به خصوص به عنوان آن را همچنان به گسترش به سایر نقاط جهان و به عنوان ترس است که این ویروس می تواند شامل موج در سراسر اقتصاد است. در روز سه شنبه یک مقام بهداشتی هشدار داده بود که به احتمال زیاد این ویروس را گسترش در درون جوامع و در اینجا است که “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کرده است $2.5 میلیارد دلار از کنگره به صندوق تلاش کمک خواهد کرد که ذخایر ماسک و هواکش. دموکرات نامزد ریاست جمهوری ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن در بحث مرحله برای درخواست کاهش بودجه به بهداشت عمومی سازمان هر چند کسانی که کاهش آن ساخته شده هرگز گذشته کنگره است.

جو بایدن تبلیغ کار خود را در برابر ابولا زمانی که او بخشی از دولت اوباما و سناتور. ctq اجتناب شود یک سوال از مدیران در مورد اینکه آیا او تحمیل ممنوعیت سفر اگر او بود به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد و رو به یک بیماری همه گیر.

“آنچه ما باید انجام دهید این است مطمئن شوید که ما برای درمان آن دسته از آمریکایی ها و مطمئن شوید که آنها در یک قرنطینه وضعیت” Klobuchar گفت: از افرادی که COVID-19 در حالی که آنها در یک کشور دیگر. “ما نمی خواهیم به افشای این افراد, اما ما می خواهیم به آنها کمک کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>